Zainspiruj się do działania

Już we wtorek 12 października odbędzie się finał konkursu i konferencja online People Innovation. Na wirtualnej scenie usłyszymy Joannę Malinowską-Parzydło, Grzegorza Turniaka, Magdalenę Linke-Koszek oraz koordynatorów 10 najciekawszych projektów HR ostatnich miesięcy

To chyba najbardziej wyczekiwany moment naszego projektu – mówi Artur Dzięgielewski, przewodniczący kapituły konkursu People Innovation i współorganizator konferencji ze SmartLunch.–We wtorek 12 października jurorzy wspólnie z uczestnikami e-spotkania wybiorą zwycięzców naszego konkursu People Innovation. Nasza konferencja online to nie tylko świetna okazja do tego, aby zainspirować się od autorów różnorodnych projektów ze świata HR i biznesu ale także wspólnie ekspertami świata biznesu spojrzeć na innowacje w kapitał ludzki z różnych perspektyw.

Wydarzenie oficjalnie zainauguruje prelekcja Joanny Malinowskiej-Parzydło (Younicorn), która podzieli się z uczestnikami refleksjami na temat tego, czym jest, i nie jest, innowacja w biznesie. Zdradzi sekrety gry o zaufanie, w którą „grają” innowatorzy z obszaru kapitału ludzkiego. W popołudniowej części konferencji People Innovation pojawi się także Magdalena Linke-Koszek, twórczyni platformy Her Impact, która pomaga ambitnym kobietom odkryć swój potencjał. Podpowie ona uczestnikom, jak zaprojektować z sukcesem własną karierę. Bardzo interesująco zapowiada się również wystąpienie Grzegorza Turniaka (Grupa YAK). Zdradzi on, jak zadbać o relacje, wzmocnić je i wykorzystać do budowania innowacji wespół zespół z autentycznym networkingiem.

Na wirtualnej scenie konferencji People Innovation usłyszymy także koordynatorów 10, wybranych przez kapitułę konkursu, najciekawszych projektów innowacji w obszarze People. Będą to:

  • Rozwijaj się z North – Aleksandra Fijołek, North.pl
  • Całym sobą Poczuj FLOW – Anna Szlawska-Witczak, Credit Agricole Bank Polska
  • #BezpiecznizIntrum w pandemii – innowacyjne podejście do employer brandingu w pandemii – Agnieszka Surowiec, Intrum
  • Traffit Pathways – Anika Osmólska, Traffit
  • Manager of Choice – projekt rozwoju kadry zarządzającej – Anita Koralewska-Ratajczak, Raben
  • Orange – WłączOne – Renata Szatecka, Edyta Pawlik, Orange
  • DOTYKAM – WYGRYWAM Re (CYC)ling – dla Kasi i Eli – Anna Tatur-Łągiewka, Mega Service
  • Holistyczny pakiet benefitów – Monika Woźnica, Future Processing
  • PGS Software Learning & Development – Patrycja Daćko, Sylwester Zimon, PGS
  • Aplikacja mobilna Hexar dla pracowników Wielton S.A. – Amanda Wojtal, Wielton.

People Innovation to wydarzenie inne niż wszystkie. To tak naprawdę kopalnia inspiracji, która pomoże każdemu HR-owcowi, ekspertowi employer branding, Innovation Managerowi czy liderowi w spojrzeniu na kwestię zmiany i wdrażania nowych rozwiązań – w ogromnie istotnym obszarze każdej organizacji, jakim są ludzie. Bez nich żadne, nawet najbardziej nowatorskie przedsięwzięcie, po prostu nie uda się. Co zrobić, żeby dzięki pracownikom wygrywać w biznesie? Warto przekonać się o tym już 12 października podczas konferencji online People Innovation – dodaje Alina Michałek, ekspertka HR z HRlink i Goldenline – współorganizatorów wydarzenia.

Szczegółowe informacje na temat cen biletów (już od 69 zł) i samego wydarzenia można znaleźć na stronie www.peopleinnovation.pl

Dodaj komentarz