Mariusz Puzynowicz dyrektorem sprzedaży w Grupie HRlink

We wrześniu 2021 r. Mariusz Puzynowicz objął stanowisko dyrektora sprzedaży Grupy HRlink. W ramach swoich obowiązków nadzoruje działania sprzedażowe i marketingowe marek HRlink i Goldenline

Grupę HRlink tworzą obecnie profesjonalny system rekrutacyjny ATS HRlink oraz portal społecznościowy oraz narzędzie z obszaru rekrutacji i employer brandingu Goldenline. Łącznie z rozwiązań oferowanych przez Grupę HRlink każdego miesiąca korzysta ponad 3 miliony osób zainteresowanych znalezieniem pracy i rozwojem swoich kompetencji zawodowych.

 Dzięki synergicznemu połączeniu dwóch naszych marek HRlink i Goldenline możemy jeszcze skuteczniej wspierać HR-owców i firmy w prowadzeniu działań związanych z pozyskiwaniem i wdrażaniem pracowników, a także rozwojem marki pracodawcy. Żeby efektywniej wykorzystywać potencjał naszych zespołów sprzedażowych i marketingowych, wprowadziliśmy nowe stanowisko dyrektora sprzedaży – mówi Arkadiusz Kuchto, Prezes Zarządu HRlink i Goldenline.

W związku z rozwojem i zwiększeniem skali działań, od września 2021 r. dyrektorem sprzedaży w Grupie HRlink jest Mariusz Puzynowicz. Odpowiada on za nadzorowanie pracy działów sprzedaży w HRlink i Goldenline, a także zarządza zespołami ds. digital commerce i content marketingu.

Mariusz Puzynowicz to menedżer z prawie 15-letnim stażem w zarządzaniu działami sprzedażowymi. Zdobywał je kierując sprzedażą w takich firmach, jak Otomoto.pl, Groupon, Europejski Fundusz Leasingowy czy Raiffesen Bank Polska. Posiada wszechstronną wiedzę na temat budowania i zarządzania zespołami sprzedażowymi w strukturze rozproszonej, a także wprowadzania nowych rozwiązań na rynek oraz funkcjonowania segmentu e-commerce.

Mariusz Puzynowicz jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji  Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz licznych programów rozwojowych z zakresu sprzedaży i nowoczesnego marketingu.


Zapisz się na newsletter Goldenline, a otrzymasz bezpłatnie raport

„Human Relations Trends 2025”


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Dodaj komentarz