Kadry bez granic

Pandemia wywróciła sposób naszej pracy i bezdyskusyjnie postawiła w centrum pracownika. Już 2 października weź udział w IV edycji konferencji Kadry bez granic w Warszawie

Strategiczną rolę w przekształceniu dotychczasowej kultury organizacyjnej na kultury spadły na pracowników kadr i HR – mówi orgnizatorka konferencji Monika Olszewska. – Organizacja pracy zdalnej, motywowanie i wsparcie w nowej rzeczywistości zawodowej, a to wszystko w zmiennym i niepewnym otoczeniu, gdzie cyfryzacja pracy stała się kluczowa i często niezbędna do przetrwania firmy. To tylko niektóre z wyzwań o jakich powiemy podczas IV edycji konferencji Kadry bez granic.

W sobotę 2 października 2021 zapraszamy do udziału w IV edycji konferencji Kadry bez granic, gdzie wraz ze znakomitymi ekspertami poruszymy kwestie najbardziej istotne w nowej, postpandemicznej rzeczywistości. Wydarzenie będzie okazją do wymiany (także trudnych) doświadczeń, poznania trendów i znalezienia nowych, unikalnych rozwiązań na wielu płaszczyznach. Wskażemy wyzwania i perspektywy,  przekażemy podpowiedzi, gotowe wskazówki i nowatorskie strategie, a poprzez wymianę doświadczeń i dobrych praktyk z pozostałymi uczestnikami, doprowadzimy do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. 

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm działających na arenie międzynarodowej, zatrudniających cudzoziemców, otwartych na wyzwania. Niezwykle cenne informacje znajdą w trakcie tego spotkania zarówno właściciele firm, jak i pracownicy działów kadr i płac czy managerowie.

Konferencja odbędzie się 2 października w Warszawie. Uczestników będzie gościć ARche Hotel Geologiczna. Na scenie konferencji Kadry Bez granic usłyszymy:

  • Iwonę Wołkiewicz
  • Monikę Olszewską
  • Pawła Ziółkowskiego
  • Edwarda Jacka Trilla
  • Mariusza Pigulskiego
  • Samira Kayyali i wielu innych ekspertów.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.kadrybezgranic.eu Zapisy i bilety są dostępne TUTAJ.

Goldenline jest partnerem wydarzenia.

Dodaj komentarz