Goldenline w liczbach: lato 2021

Ufff, jak gorąco – także w procesach rekrutacyjnych. Dlatego z zespołem Goldenline każdego dnia wspieramy HR-owców i przedsiębiorców w dotarciu do dopasowanych kandydatów. Sprawdź, co ciekawego wydarzyło się u nas w pierwszych miesiącach lata

  • Goldenline umarło. Tak mówi wielu. Czy tak jest na prawdę? Okazuje się, że nie. W czerwcu 2021 r. było z nami 3 812 000 unikalnych użytkowników, którzy korzystali z naszych ofert pracy, czy inspiracji, jakie mogą znaleźć na profilach pracodawców, w naszym Centrum Kariery, a także na blogu HR. A jak wakacje? Tutaj w lipcu widzimy przypływ urlopu. W tym miesiącu było z nami 2 488 000 unikalnych użytkowników. To nic niezwykłego, gdyż zawsze w wakacje użytkownicy Goldenline ładują akumulatory na kolejne zawodowe wyzwania (dane systemowe Google Analytics Goldenline).

3 812 000

unikalnych użytkowników korzystało w czerwcu 2021 r. z Goldenline
  • Według danych badania Megapanel PBI było to kolejno 1 186 100 realnych użytkowników w czerwcu i 1 069 524 w lipcu. Warto pamiętać, że Mediapanel PBI (dawniej Megapanel Polskie Badania Internetu) to badanie, które na podstawie zachowania określonej grupy reprezentatywnych użytkowników przenosi je na całą populację internautów. Więcej o różnicach w badaniu znajdziesz tutaj.
  • W czerwcu przybyło nam 5 736 nowych użytkowników, w lipcu 5 472. Na koniec lipca 2021 r. Goldenline miało 2 933 464 zarejestrowanych użytkowników.

2 933 464

– tylu użytkowników na koniec lipca 2021 r. miało swoje konto na Goldenline
  • Statystycznie co trzeci użytkownik Goldenline odpowiada na zapytanie wysłane za pośrednictwem naszego portalu np. przez rekrutera. Co ważne, informację o niej otrzymuje także w formie powiadomienia na swój e-mail. Odwiedza także średnio 3 podstrony, co pokazuje, że użytkownicy Goldenline są tutaj po prostu po to, aby znaleźć prace albo zawodowe inspiracje.
  • Co miesiąc dostarczamy także Tobie wielu cennych newsów i informacji ze świata HR. W czerwcu i lipcu było to ponad 100 nowych materiałów, jakie przeczytasz na blogu HR. Jeśli szukasz inspiracji do własnego rozwoju – zaglądaj do Centrum Kariery. Tam w czerwcu i lipcu pojawiły się 94 teksty wspierające szukających pracy, inspirujące w rozwoju i szukaniu własnej ścieżki rozwoju zawodowego. Dostęp do obu zasobów jest bezpłatny i dostępny dla każdego zainteresowanego.
  • Po czerwcowych webinarach o skutecznym ogłoszeniu rekrutacyjnym i roli HR Business Partnera latem zapraszamy na Letnią Akademię Rekrutacji HRlink i Goldenline. To program w ramach którego możesz zdobyć nie tylko certyfikat ale także ustrukturyzować swoją wiedzę z zakresu nowoczesnej rekrutacji. Co najważniejsze, dołączysz do niego w dowolnym momencie. Przed nami właśnie III spotkanie o skutecznej selekcji kandydatów.
  • W trakcie mijających tygodni wdrożyliśmy sporo poprawek ułatwiających pracę rekruterom i użytkownikom Goldenline, poprawiając funkcjonalności interfejsu naszego portalu. Wygodnie możesz skorzystać też z oferty Goldenline dla biznesu – bez konieczności pisania maili. Klikasz, podajesz najważniejsze dane i kontaktuje się z Tobą nasz doradca.

Przekonaj się, jak zmieniać swoją firmę na jeszcze lepszą. Zgłoś także dobre praktyki z Twojej organizacji do konkursu People Innovation. Wysłanie zgłoszenia jest całkowicie darmowe – zaś do wygrania czekają nagrody o wartości ponad 200 000 złotych. Konkurs współorganizowany przez Goldenline i HRlink trwa tylko do 3 września. Dowiedz się więcej na stronie People Innovation.

Zapisz się na newsletter Goldenline, a otrzymasz bezpłatnie raport

„Human Relations Trends 2025”


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Dodaj komentarz