Ludzie, którzy zmieniają biznes

Do czwartku 5 sierpnia potrwa nabór kandydatur do 4. edycji nagrody „Ludzie, którzy zmieniają biznes”. To okazja, by wyróżnić osoby, które poprzez swoje zaangażowanie i realizowane projekty przyczyniają się do popularyzacji rozwiązań z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju

W czwartej edycji nagroda zostanie przyznana za działania zrealizowane w latach 2019 – 2020. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 sierpnia włącznie w dwóch kategoriach głównych: „biznes”, „sektor pozabiznesowy” (kategoria zależna od miejsca zatrudnienia kandydata/tki) oraz w pięciu kategoriach specjalnych:

  • zarządzanie różnorodnością,
  • wolontariat pracowniczy,
  • gospodarka w obiegu zamkniętym,
  • ochrona klimatu,
  • innowacje społeczne.

Nagroda „Ludzie, którzy zmieniają biznes” przyznawana jest osobom, które poprzez swoją działalność zawodową oraz zaangażowanie poza miejscem pracy przyczyniają się do upowszechniania idei społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce, a także do dokonania realnych zmian w instytucjach, w których pracują, prowadzących do tego, aby zarządzanie nimi było bardziej odpowiedzialne. Oceny kandydatur dokona eksperckie jury, w którego skład wchodzą m.in. prof. SGH Piotr Wachowiak, Marzena Strzelczak – prezeska i dyrektor generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Dagmara Krzesińska – Prezes Fundacji Koalicji na rzecz Polskich Innowacji czy Jacqueline Kacprzak z Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.

Zgłoszenia kandydatur należy dokonać poprzez formularz online dostępny TUTAJ

Szukasz inspiracji? Zajrzyj do e-booków Lepszy HR i Autentyczny HR Business Partner. W poszukiwaniu własnego rozwoju zainspiruje Ciebie także Centrum Kariery Goldenline.

Zapisz się na newsletter Goldenline, a otrzymasz bezpłatnie raport

„Human Relations Trends 2025”


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Dodaj komentarz