Letnia Akademia Rekrutacji: zanim pojawi się ogłoszenie

Już 20 lipca czekamy na I spotkanie w ramach Letniej Akademii Rekrutacji Goldenline i HRlink. Bądź z nami na żywo w trzeci wtorek lipca o godz. 11:00

Podczas pierwszego spotkania opowiemy o tym, co powinno wydarzyć się przed publikacją ogłoszenia o pracę – wyjaśnia Alina Michałek, ekspertka HR z HRlink i Goldenline. – Nie zabraknie konkretnych tipów, rad i wiedzy, jaka przyda się każdemu rekruterowi i osobie, która odpowiada za nabór pracowników.

O czym powiemy podczas I webinaru Letniej Akademii Rekrutacji?

  • Na co zwrócić uwagę podczas analizy wcześniejszych rekrutacji?
  • Jak zbudować personę rekrutacyjną i opis stanowiska?
  • O czym pamiętać przygotowując dobre ogłoszenie o pracę?

Po około 45-50-minutowej części edukacyjnej – postaramy się też odpowiedzieć na Wasze pytania zadane w trakcie I części Letniej Akademii Rekrutacji.

Letnia Akademia Rekrutacji HRlink i Goldenline to projekt edukacyjny podczas którego utrwalisz i rozwiniesz kompetencje skutecznej rekruterki i skutecznego rekrutera. Pomożemy niezależnie od tego, czy pracujesz w dziale HR, czy nie. W trakcie 4 spotkań live (dostępnych potem w formie VOD) eksperci HRlink i Goldenline Alina Michałek i Adam Piwek podpowiedzą, o czym pamiętać w skutecznej rekrutacji. Uczestników wszystkich 4 spotkań online zaprosimy do udziału w certyfikacji. Dowiedz się więcej o Letniej Akademii Rekrutacji.

Szukasz inspiracji? Zajrzyj do naszego e-booka Skuteczniejsi w rekrutacji oraz do lektury tekstów na blogu HRlink.

Zapisz się na newsletter Goldenline, a otrzymasz bezpłatnie raport

„Human Relations Trends 2025”


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Dodaj komentarz