Webinar: Skuteczna komunikacja rekrutacyjna

Już we wtorek 25 maja o godz. 11:00 zapraszamy na kolejny webinar HRlink i Goldenline. Tym razem wspólnie z ekspertami porozmawiamy na temat skutecznej komunikacji i jej znaczeniu w procesie rekrutacyjnym

  • Jak zadbać, aby każda strona procesu wiedziała, co się dzieje w trakcie rekrutacji?
  • Czy bez dobrze zaplanowanej komunikacji da się przeprowadzić skuteczną rekrutację?
  • Jak komunikacja może wspierać proces poszukiwania dopasowanych pracowników?

To tylko niektóre z pytań, na jakie postaramy się odpowiedzieć podczas webinaru HRlink i Goldenline dla skutecznych rekruterek i rekruterów. Gośćmi Aliny Michałek, ekspertki HR, będą:

  • Wojciech Filipkowski – od ponad 6 lat specjalizuje się w rekrutacji w branży IT. Swoje doświadczenie zdobywał zarówno w agencjach rekrutacyjnych oraz software houseach. W ostatnim okresie stara się zarówno uczyć jak i dzielić swoją wiedzą jako HR rekruter w Objectivity. Jest odpowiedzialny za proces rekrutacji end-to-end, włączając w to preboarding, onboarding oraz opiekę nad „swoimi” ludźmi w pierwszym okresie po dołączeniu do firmy. Oprócz tego lubi udzielać się w employee/employer brandingu. Aktywnie bierze udział w targach pracy, a przede wszystkim buduje biznesową relację ze stakeholderami. To pozwala mu tworzyć jedną z najważniejszych rzeczy dla rekrutera: pozytywny candidate experience. W swojej pracy kładzie duży nacisk na to, co robi. Jego motto to: „Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość, a jakość to jest luksus w życiu”.
  • Adam Wąsik – współwłaściciel agencji employer branding PracowniaEB. Ekspert Employer branding i rynku pracy, mediowiec.  Szef sprzedaży i dyrektor zarządzający z ponad 15-letnim doświadczeniem, związany przez lata między innymi z Gazetą Wyborczą, Gazeta.pl i Goldenline. Rynkiem rekrutacyjnym i employer branding zajmuje się od niemal 10 lat. Specjalizuje się w budowaniu i strategicznym zarządzaniu marką pracodawcy.

Szukasz inspiracji związanych ze swoimi rekrutacyjnymi wyzwaniami? Zerknij na podsumowanie publikacji dla biznesu, jakie przygotowały HRlink i Goldenline: HR-oteka HRlink. Zapraszamy także do lektury raportu Idealna Rekrutacja z wieloma inspiracjami, które pomogą w codziennych wyzwaniach rekrutera i rekruterki.

Zapisz się na newsletter Goldenline, a otrzymasz bezpłatnie raport

„Idealna rekrutacja”


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Dodaj komentarz