Webinar: Zwinna rekrutacja

Już we wtorek 11 maja zapraszamy na kolejny webinar HRlink i Goldenline. Tym razem o godz. 11:00 zajmiemy się tematem zwinnej rekrutacji

Jak sprawić, aby nasze procesy zatrudniania były zwinne? Jakie zwyczaje i zasady warto przejąć od pracy IT? To tylko niektóre z pytań, na jakie postaramy się odpowiedzieć podczas webinaru dla skutecznych rekruterów i rekruterek, na który zapraszają HRlink i Goldenline.

We wtorek 11 maja 2021 r. gośćmi Aliny Michałek z HRlink i Goldenline podczas webinaru dla skutecznych rekruterów i rekruterek będą:

  • Iza Goździeniak – Lean Agile Coach, konsultant i trener z doświadczeniem współpracy z różnorodnymi zespołami i organizacjami. Lider zespołu Agile Coachów w Allegro.pl. Pomaga tworzyć wartościowe produkty i usługi w zwinny, sprytny sposób. Wspiera w łagodnym, ale owocnym przejściu przez etapy zmiany sposobu pracy. Interesuje ją systemowe podejście do problemów i zmian w organizacji. Od ponad 10 lat pracuje z wykorzystaniem zwinnych metod. Jest współzałożycielką największego w Polsce portalu o zwinnych metodach – Agile247.pl
  • Monika Predkiel – kiedyś Headhunter i HR Manager. Dziś certyfikowany Agile HR Practitioner, współtwórczyni projektu consultingowego HR|hub, gdzie zarządza zwinnym zespołem rekrutacyjnym, dba o transfer wiedzy w organizacji i relacje ze strategicznymi klientami.

Szukasz inspiracji związanych ze skuteczną rekrutacją? Zajrzyj do raportu o Idealnej Rekrutacji czy e-booka Rekrutacyjny power.

Dodaj komentarz