Jak rozwijać swoje kompetencje? Webinar Centrum Kariery

Na to i wiele innych pytań związanych z rozwojem kompetencji i umiejętności odpowiedzieliśmy podczas webinaru Centrum Kariery Goldenline. Gościem Adama Piwka była coach i doradca zawodowy Ewa Suchożebrska z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Obejrzyj VOD z wydarzenia

– Zapraszamy na kolejne spotkanie organizowane przez Centrum Kariery. Tym razem chcemy przyjrzeć się nowym kompetencjom i wyzwaniom związanym z rozwojem kariery, jakie stoją nie tylko przed osobami poszukującymi nowej pracy, ale też codzienną pracą HR-owca czy pracownika – mówi Adam Piwek z Goldenline.

Do udziału w webinarze live Centrum Kariery Goldenline zaprosiliśmy ekspertkę z różnorodnym doświadczeniem zawodowym, dzięki któremu jest w stanie popatrzeć na różne wyzwania stawiane zarówno przez rynek pracy jak i rozwijające się organizacje.

Ewa Suchożebrska – ekonomista, coach, trener, doradca personalny, moderator Design Thinkinu. Konsultant metody Thomas International, dyrektor Biura Karier i Praktyk Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Współwłaścicielka firmy doradczo-szkoleniowej ATTESTOR i prezes Fundacji Emma. Organizacja ta prowadzi dwa Centra Aktywności Lokalnej we Wrocławiu. Przewodnicząca Rady Osiedla Karłowice-Różanka we Wrocławiu. Od 1998 roku zajmuje się zagadnieniami związanymi z rozwojem kompetencji zawodowych. Wdraża także rozwiązania z zakresu usprawniania procesów zarządzania kapitałem ludzkim w przedsiębiorstwach i organizacjach non-profit. Była członkiem zespołów projektowych, które opracowały i wdrożyły innowacyjne rozwiązania z zakresu rozwiązywania problemów społecznych m.in. sieć KARnet 15+, sieć LOWE. Współautorka poradnika „Jak zostać kreatywnym przedsiębiorcom”. Prekursorka jobcraftingu i fanka wszelkich rozwiązań wpływających pozytywnie na odczuwanie satysfakcji z pracy i własnego życia.

Nie mogłeś być z nami na żywo? Pobierz nagranie VOD z webinaru.

Szukasz inspiracji do rozwoju? Zapraszamy do lektury raportu o Idealnej Rekrutacji, który przygotowało z HRlink i Goldenline 11 ekspertów ze świata komunikacji, HR i biznesu.

Zapisz się na newsletter Goldenline, a otrzymasz bezpłatnie raport

„Idealna rekrutacja”


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Dodaj komentarz