Pomagaj z pasją i licytuj dzieła dla innych

Trwa jeden z najważniejszych etapów akcji Pomagaj z pasją. Dzieła pracowników różnych firm można już wylicytować. Zebrane pieniądze trafią na konto konkretnych organizacji społecznych

Celem projektu jest także potrzeba inicjowania aktywności pracowników. Bazując na pasji, kreatywności i potrzebie tworzenia, osoby biorące udział w konkursie będą miały szansę pokazać swoje talenty i zaprezentować swój potencjał tworząc wyjątkowe dzieło. Projekt ten to wspaniała okazja do integracji pracowniczej poprzez zaprezentowanie innym swoich talentów, nawiązania kontaktu z osobami o podobnych zainteresowaniach, a także szansa na wzmocnienie dialogu i zainspirowanie innych do podjęcia wyzwania.

W ramach konkursu pracownicy tworzą dzieła, które zostaną ocenione przez grono wybitnych ekspertów z dzienny biznesu i mediów. W skład jury konkursowego wchodzą m.in. Jasiek Mela, Wiktor Doktór, Marek Gonsior, Arkadiusz Kuchto czy też Zyta Machnicka. Wszystkie prace zostaną ocenione, a najlepsze dzieła z każdej kategorii nagrodzone. W tym projekcie nie ma konkurencji, każde stworzone dzieło to szansa na wsparcie wybranej przez autora organizacji pozarządowej. Każda taka „cegiełka” to realne wsparcie organizacji społecznej.

Organizatorem akcji Pomagam z Pasją jest Fundacja Pro NGO. Partnerami projektu są Goldenline i HRlink.

Dodaj komentarz