Ostatnia chwila na dołączenie do Biegu Firmowego

Bieg Firmowy pobił wynik frekwencyjny z zeszłorocznej edycji, dając jeszcze większą nadzieję tegorocznym małym bohaterom Fundacji Everest. Tylko do 7 maja można zgłosić firmę do charytatywnej sztafety do której zapisało się ponad 8600 uczestników z całej Polski

„Wyjątkowa” to za mało, by określić tegoroczną edycję Biegu Firmowego. Jedna z niewielu? To wyrażenie wydaje się bliższe charytatywnej sztafecie. Dlaczego? Z dnia na dzień, organizatorzy pokrewnych inicjatyw biegowych, odwołują bądź przekładają swoje eventy, pozostawiając na linii startu spragnionych biegaczy. Mimo przykrych wiadomości, realizatorzy Biegu Firmowego, zastosowali zasadę „wszystkie ręce na pokład”, aby wydarzenie odbyło się w maju.

Tym sposobem powstała dedykowana sztafeta po zdrowie, która przez kilka ostatnich tygodni zagrzewa i mobilizuje uczestników Biegu Firmowego do wzmożonej aktywności fizycznej. Równolegle trwają wyzwania w aplikacji Activy, w której uczestnicy rywalizują między sobą o największą ilość przebytych kilometrów, motywując i przygotowując się na 22 maja. Organizatorzy nie zapomnieli również o atrakcyjnych nagrodach, które udało się pozyskać dzięki wielkim sercom partnerom wydarzenia.

Liczba zapisanych firm do 16. edycji Biegu Firmowego jest robi wrażenie. Dodatkowym bodźcem zachęcającym do udziału w wydarzeniu, jest fakt, że standardowe 5 km, obowiązujące przy charytatywnej sztafecie, można pokonać zarówno pieszo, jak i przy użyciu nordic walking. Organizatorzy, decydując się na ten krok, tłumaczą, że łączy nas wspólny cel, którym jest pomoc ośmiu podopiecznym Fundacji Everest.

Nasza przygoda z Biegiem Firmowym trwa już trzeci rok. Dlaczego biegniemy? Bo nasi pracownicy wiedzą, jak osiągać wyniki w duchu zdrowej rywalizacji, doceniają dobro płynące z uprawiania sportu, ale przede wszystkim chcą pomagać osobom potrzebującym wsparcia. Od maja 2020 roku jesteśmy nową dywizją globalnego koncernu ZF. Dlatego w tym roku pobiegniemy w większej grupie. Zaprosiliśmy do udziału naszych nowych kolegów z innych lokalizacji w Polsce. Wspólnie możemy zrobić jeszcze więcej dobrego i dołożyć swoją cegiełkę do promowania aktywnego stylu życia – podkreśla Mirela Kik, Dyrektor Personalny ZF CV Systems Poland.

Dla wszystkich firm, które chciałyby zaktywizować swoich pracowników i pomóc im wrócić do formy, czeka pakiet startowy Basic, czyli po prostu „kup i biegnij”. To jedyny w swoim rodzaju zestaw, oferujący udział w tegorocznej charytatywnej sztafecie biegowej oraz pakiet po zdrowie, dzięki któremu Twoja firma wystartuje w Biegu Firmowym 2021 i skutecznie pomoże zadbać o kondycję wszystkich uczestników. Sprzedaż pakietów startowych BASIC potrwa do 7 maja, a po tym terminie nie będzie już możliwości dołączenia do największego wiosennego wydarzenia biegowego w całej Polsce.

Więcej informacji o inicjatywie i zasadach oraz zapisach można znaleźć na stronie Biegu Firmowego

Sponsorami wydarzenia są firmy ZF, Credit Suisse, LG i Pyszne.pl. Partnerami Technologicznymi wydarzenia są firmy Deviniti, Activy Sport oraz Mindy. Partnerami wydarzenia są firmy ADECON, MAHLE oraz Lewczuk Łyszczarek i Wspólnicy. Sponsorem nagród jest firma Katalog Marzeń. Goldenline jest patronem medialnym Biegu Firmowego.

Dodaj komentarz