Badanie i konferencja Siła doceniania

Weź udział w badaniu i konferencji Siła doceniania, która odbędzie się już 29 kwietnia w formule 100% online. Przekonaj się, co sprawia, że pracujemy z uśmiechem

HRM Institute już od kilku lat angażuje się w promocję tematu doceniania w pracy wśród pracodawców. W tym roku organizujemy projekt Siła Doceniania, na który składa się: badanie, raport, ebook oraz konferencja online. Partnerem całego projektu jest PKO Bank Polski. – Celem projektu jest uświadomienie pracodawcom znaczenia doceniania w pracy, a także szerzenie dobrych praktyk. W projekcie badamy także znaczenie feedbacku i radości w pracy. Chcemy, żeby każdy pracodawca wiedział, dlaczego warto wdrażać te elementy do kultury firmowej, a także, jak to robić – mówi organizatorka Anna Macnar.

Konferencja Siła doceniania już 29 kwietnia

Konferencja Siła doceniania, która odbędzie się 29 kwietnia 2021 w formule online, zostanie w całości poświęcona tematyce doceniania w pracy i korzyściom, jakie przynosi wdrożenie kultury doceniania w firmie. W trakcie konferencji zostaną przedstawione wyniki badania „Siła doceniania”, a także dobre praktyki firm, w których docenianie obecne jest na co dzień: Capgemini, Decathlon, McDonald’s, Orange oraz PKO Bank Polski.

Do 20 kwietnia możesz też wziąć udział w badaniu. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć w przycisk poniżej. Każdy uczestnik badania otrzyma krótkie podsumowanie zebranych wyników. Może też wziąć udział w niezależnym losowaniu dodatkowych nagród przydatnych w pracy HR-owca.

Podczas konferencji odbędzie się także premiera raportu „Siła doceniania”, który będzie zawierał wyniki zgromadzonych badań na temat stanu doceniania feedbacku i radości w pracy. W raporcie znają się także dobre praktyki uczestników projektu: Jeronimo Martins Polska (Biedronka), Capgemini, Orange, Philip Morris International oraz PKO Bank Polski.

Konferencja skierowana jest do osób, które zajmują się działaniami HR, komunikacją, employer brandingiem, marketingiem, PR oraz do osób zarządzających firmami lub zespołami (niezależnie od wielkości), dla których ważne jest tworzenie dobrego środowiska pracy, bo wiedzą, że dzięki temu cele biznesowe firmy będą realizowane efektywniej. Dla każdego kierownika i managera docenianie powinno być ważne! Prelegenci podzielą się dobrymi praktykami ze swoich firm, a także opowiedzą o efektach i wykorzystywanych narzędziach – mówi Anna Macnar z HRM Institute.

Więcej informacji na temat konferencji i całego projektu Siła doceniania znajdziesz na stronie www.siladoceniania.pl Goldenline jest partnerem projektu.

Dodaj komentarz