Webinar Goldenline i HRlink: Zdalny onboarding

Już 27 kwietnia o godz. 11:00 zapraszamy na kolejny darmowy webinar Goldenline i HRlink. Tym razem z myślą o wszystkich HR-owcach „na tapetę” weźmiemy kwestie związane z onlinowym wdrażaniem i witaniem nowych pracowników

Gośćmi Aliny Michałek z Goldenline i HRlink będą:

  • Paulina Maslich i Anna Rząca – konsultantki HR, trenerki biznesu i współzałożycielki firmy Dotway Learning & Development Solutions. Na koncie mają ponad 15 lat pracy z największymi graczami na rynku (Shell, Google czy Microsoft), projekty realizowane  na 4 kontynentach, w 15 krajach. Specjalizują się w rozwoju świadomego i zwinnego przywództwa w organizacjach oraz digitalizacji HR i zarządzaniu zmianą. Od 2020 r. prowadzą w Polsce wraz z Indeed cykl spotkań dyskusyjnych  „Krajobraz rekrutacji” jako projekt wsparcia dla profesjonalistów HR/EB/rekrutacji w czasie pandemii.
  • Aneta Tur – manager z 15-letnim doświadczeniem w employer brandingu zarówno po stronie korporacyjnej (Nestlé i ING Bank Śląski), jak i agencyjnej (MJCC). Na co dzień zajmuje się konsultingiem związanym z przygotowaniem strategii oraz planowaniem działań employerbrandingowych. Specjalizuje się w aktywnościach skierowanych do kandydatów oraz tworzeniu programów employee experience. Ceni długofalową i partnerską współpracę z klientami (jeden z nich współpracuje z MJCC od ponad 10 lat!). Realizowała projekty dla firm z takich branż jak BPO/SSC, bankowość, ubezpieczenia, IT, FMCG oraz retail. Pracowała m.in. z BNP Paribas, Nationale-Nederlanden czy Pepco. Jest certyfikowanym moderatorem Design Thinking, a także zdobywczynią – wraz z klientami – takich nagród jak Brązowy Spinacz, Employer Branding Excellence Awards czy EB Stars.

Szukasz inspiracji związanych ze światem HR? Zapraszamy do lektury raportu Human Relations Trends 2025.


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Dodaj komentarz