Praca hybrydowa. Znajdź inspirację do firmowych wyzwań

Jak skutecznie wykorzystywać pracę hybrydową, aby osiągać cele, jakie mamy w organizacji? Na to i wiele innych pytań związanych z naszą codzienną, hybrydową, rzeczywistością w firmach znajdziemy odpowiedzi podczas II konferencji o pracy hybrydowej organizowanej przez firmę doradczo-szkoleniową Socjomania online już 19 i 20 maja

– Zapraszamy na drugą odsłonę #PracaHybrydowaKonferencja organizowaną przez Socjomania wraz z partnerami: Forbes, Business Insider Polska, MURAL, Clickmeeting, Pathwright, która w tym roku rozpoczyna się dostępem do dedykowanej platformy VOD, a następnie w dniach 19-20.05.2021 daje możliwość dyskusji z prelegentami na panelu dyskusyjnym i wzięcie udziału w warsztatach dedykowanych liderom zmiany – mówi Martyna Tarnawska, jedna z organizatorek wydarzenia z firmy Socjomania.

#PracaHybrydowaKonferencja to wydarzenie w pełni hybrydowe, które warto sprawdzić pod kątem ścieżek rozwojowych dla naszych pracowników – zarówno osób odpowiedzialnych za transformację modelu współpracy, dla managerów i kadry zarządzającej, ale również i pracowników, który chcemy lepiej przygotować do efektywnej i komfortowej pracy hybrydowej – dodaje Martyna Żądło z Socjomanii.

Socjomania wraz ze wsparciem medialnym Forbes, Business Insider Polska oraz partnerami technologicznymi – MURAL, Clickmeeting oraz Pathwright proponuje niekonwencjonalną formułę wydarzenia, które zakłada w pierwszej kolejności indywidualny dostęp dla każdego uczestnika do platformy VOD (video-on-demand), gdzie osadzone zostaną prelekcje managerów i ekspertów m.in. z organizacji takich jak: NOBL Collective, Ringier Axel Springer Polska, Jeronimo Polska, Netguru, Remote Work czy Collaborative Superpowers. Każdy z uczestników przechodzi przez materiały w swoim tempie i kiedy tylko chce. Kolejnym elementem wydarzenia jest panel dyskusyjny, gdzie uczestnicy wraz z prelegentami mogą pogłębić temat wyzwań pracy hybrydowej. Na samym końcu zaś odbędą się warsztaty dla liderów zmiany w metodyce Service Design.

Do 11 kwietnia na zgłaszających czekają specjalne, niższe ceny.

Partnerem wydarzenia jest Goldenline.

Dodaj komentarz