Skuteczny marketing w agencji personalnej

Jak skutecznie znaleźć kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem? Przedstawicieli i przedstawicielki agencji personalnych, agencji pracy zapraszamy na webinar Callback24, którego ekspertem będą Mariusz Majer z IT Desk i Adam Piwek z HRlink i Goldenline. Warto zarezerwować swój czas w środę 14 kwietnia o godz. 10:00

Już 14 kwietnia zapraszamy na webinar o skutecznym marketingu w agencji pracy

Dzisiaj nowoczesna rekrutacja to nie tylko sieć kontaktów. To także odpowiednio dopasowane aktywności realizowane z wykorzystaniem systemu ATS ale też narzędzi marketingowych. Celowana kampania na Goldenline, wykorzystanie wyszukiwarki kandydatów, działania w ekosystemie Google, Facebooka, czy LinkedIn z całą pewnością przybliżą nas do osiągnięcia sukcesu. Jak zatem robić to dobrze? Z pewnością podpowiedzą eksperci naszego webinaru – mówi Aleksandra Strugalska z Callback24.

Gośćmi spotkania o roli skutecznego marketingu w agencji personalnej będą:

  • Mariusz Majer – od ponad 20 lat pracujący w szerokopojętym marketingu internetowym (reklama internetowa, projektowanie stron, fotografia reklamowa, budowanie świadomości marki, filmowanie). Swoje doświadczenie budował jako freelancer, później przedsiębiorca oraz…. jako współtwórca i manager obiektu sportowego K2 Arena (Opole). Aktualnie kierownik działu Marketingu Internetowego w itDesk, gdzie stale poszerza swoją wiedzę i pomagam klientom w realizacji ich celów biznesowych
  • oraz Adam Piwek – ekspert z zakresu budowania wizerunku pracodawcy i nowoczesnej rekrutacji z HRlink i Goldenline. Od ponad 15 lat pomaga markom w skutecznej komunikacji z klientami, pracownikami i interesariuszami w otoczeniu biznesu. Wykładowca akademicki m.in. w Dolnośląskiej Szkole Wyższej i praktyk z obszaru PR, employer brandingu i digital marketingu.

Dla uczestników organizatorzy przygotowali więcej informacji. Dowiedz się więcej na temat webinaru Marketing Dla Agencji Pracy.

Dodaj komentarz