Skuteczny marketing w agencji personalnej

Jak skutecznie znaleźć kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem? Przedstawicieli i przedstawicielki agencji personalnych, agencji pracy zapraszamy na webinar Callback24, którego ekspertem będą Mariusz Majer z IT Desk i Adam Piwek z HRlink i Goldenline. Warto zarezerwować swój czas w środę 14 kwietnia o godz. 10:00

Już 14 kwietnia zapraszamy na webinar o skutecznym marketingu w agencji pracy

Dzisiaj nowoczesna rekrutacja to nie tylko sieć kontaktów. To także odpowiednio dopasowane aktywności realizowane z wykorzystaniem systemu ATS ale też narzędzi marketingowych. Celowana kampania na Goldenline, wykorzystanie wyszukiwarki kandydatów, działania w ekosystemie Google, Facebooka, czy LinkedIn z całą pewnością przybliżą nas do osiągnięcia sukcesu. Jak zatem robić to dobrze? Z pewnością podpowiedzą eksperci naszego webinaru – mówi Aleksandra Strugalska z Callback24.

Gośćmi spotkania o roli skutecznego marketingu w agencji personalnej będą:

  • Mariusz Majer – od ponad 20 lat pracujący w szerokopojętym marketingu internetowym (reklama internetowa, projektowanie stron, fotografia reklamowa, budowanie świadomości marki, filmowanie). Swoje doświadczenie budował jako freelancer, później przedsiębiorca oraz…. jako współtwórca i manager obiektu sportowego K2 Arena (Opole). Aktualnie kierownik działu Marketingu Internetowego w itDesk, gdzie stale poszerza swoją wiedzę i pomagam klientom w realizacji ich celów biznesowych
  • oraz Adam Piwek – ekspert z zakresu budowania wizerunku pracodawcy i nowoczesnej rekrutacji z HRlink i Goldenline. Od ponad 15 lat pomaga markom w skutecznej komunikacji z klientami, pracownikami i interesariuszami w otoczeniu biznesu. Wykładowca akademicki m.in. w Dolnośląskiej Szkole Wyższej i praktyk z obszaru PR, employer brandingu i digital marketingu.

Dla uczestników organizatorzy przygotowali więcej informacji. Dowiedz się więcej na temat webinaru Marketing Dla Agencji Pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *