ABC poleceń pracowniczych – webinar Goldenline i HRlink

Jak zbudować skuteczny program poleceń pracowniczych i dbać o jego rozwój? Zapraszamy na webinar HRlink i Goldenline już we wtorek 13 kwietnia o godz. 11:00

Polecenia pracownicze, według badań, są jednym z najbardziej efektywnych kanałów rekrutacyjnych. Według rekruterów korzystających z ATS HRlink, trafiają do nich najbardziej dopasowani kandydaci, którzy na dodatek dość dużo wiedzą o samej organizacji. Jak zatem stworzyć, a potem dbać o rozwój i efektywność programu poleceń w naszej organizacji? To i wiele wyzwań z nim związanych będzie tematem spotkania online dla skutecznych rekruterów i rekruterek. Zapraszamy na nie po wielkanocnej przerwie we wtorek 13 kwietnia o godz. 11:00.

Webinar polecenia pracownicze

Gościem Aliny Michałek, ekspertki HR z Goldenline i HRlink, będą:

  • Marta Partycka – Ekspert ds. Rekrutacji i Doświadczeń Kandydata w Nationale-Nederlanden. Absolwentka Informatyki z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej. Specjalizuje się w rekrutacjach na stanowiska techniczne. Towarzyszy jej przekonanie, że rekrutacja jest
    „o człowieku”, dlatego przykłada ogromną wagę do doświadczeń kandydatów w procesie rekrutacyjnym
  • Julia Pawłowska – Senior Talent Resourcing Specialist, CBRE Corporate Outsourcing. Absolwentka dziennikarstwa oraz socjologii na Uniwersytecie Warszawskim. Z branżą HR związana od prawie 4 lat. Od 2018 roku zajmuje się rekrutacjami na stanowiska finansowe w CBRE Corporate Outsourcing, spółce CBRE Group, leadera nieruchomości komercyjnych. Entuzjastka stosowania nieszablonowych rozwiązań technologicznych w usprawnianiu procesów. Prywatnie miłośniczka podróży oraz tańca.

Już niedługo zaprezentujemy kolejnego gościa naszego webinaru dla skutecznych rekruterów i rekruterek. Szukasz inspiracji? Zapraszamy do lektury Human Relations Inspirations Booka.


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne