Czy u Twoich pracowników jest gen innowacyjności?

Jak inspirować pracowników do podejmowania nowych wyzwań? Co zrobić, aby być jeszcze bardziej innowacyjną organizacją? Na dobry początek zacząć od Badania Sugestii i Innowacji Pracowniczych, na które zapraszamy wspólnie z Sherlock Waste

Innowacje to często codzienne działania naszych pracowników, których wielu pracodawców nie zauważa. Jak zatem dać swojej firmie impuls do zmian. Na dobry początek zapraszam do udziału w Badaniu Sugestii i Innowacji Pracowniczych, które opracowaliśmy w Sherlock Waste. Poświęcając na nie około 8 minut w zamian otrzymamy raport benchmarkingowy, który pomoże nam w porównaniu tego, czy nasza kultura organizacyjna i rzeczywiste działania rzeczywiście wspierają innowacje – mówi Bartosz Długokęcki, CEO Sherlock Waste.

  • Jak usprawnić system zbierania sugestii?
  • Jakie są najlepsze praktyki budowania zaangażowania w Twojej branży?
  • Ile można zaoszczędzić dzięki wdrażaniu pomysłów pracowników?

Na te i inne pytania wspólnie możemy znaleźć odpowiedzi uczestnicząc w Badaniu Sugestii i Innowacji Pracowniczych. Badanie, po którego uzupełnieniu otrzymamy benchmark znajduje się na stronie Sherlock Waste. Premiera badania planowana jest na 1 czerwca. Partnerem projektu jest Goldenline.

Sherlock Waste od 2017 roku tworzy platformę angażująca pracowników w zgłaszanie pomysłów, wdrażanie usprawnień i rozwiązywanie problemów. Daje nieograniczony dostęp do potencjału i kreatywności wszystkich w firmie stanowiąc bezcenne źródło innowacji. Efekty korzystania z Sherlocka to m.in. wzrost efektywności oraz długofalowe zmiany w kulturze organizacji.


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *