Jak skutecznie szukać kandydatów przy powtarzalnych rekrutacjach?

Co zrobić, aby odnieść sukces podczas powtarzalnych rekrutacji? Przekonaj się na własne oczy i uszy podczas webinaru organizowanego przez HRlink i Goldenline. Zapraszamy do obejrzenia zapisu ze spotkania

Zapraszamy na webinar o efektywnym prowadzeniu powtarzalnych rekrutacji przygotowany przez zespoły Goldenline i HRlink

Gośćmi Aliny Michałek, ekspertki HR z Goldenline i HRlink były:

  • Magdalena Oliwa – kierownik ds. rozwiązań OnSite w Manpower, ekspert rynku pracy specjalizujący się w zarządzaniu wysoko wolumenowymi procesami rekrutacyjnymi na stanowiska typu blue collars. Od 2018 roku kieruje projektem greenfieldowym, w ramach którego w 2020 roku w ciągu zaledwie 2,5 miesiąca pozyskała ze swoim zespołem 1400 pracowników
  • i Dominika Domachowska od 5 lat działa aktywnie w rekrutacji IT. Związana z Bee Talents, obecnie Head ponad 30-osobowego zespołu rekrutacyjnego. Do tego Trener na warsztatach dla Rekruterów z ramienia Rocket Hive. Przeprowadziła setki godzin rozmów z klientami i kandydatami w ramach zróżnicowanych projektów rekrutacyjnych i konsultingowych w branży IT (aż po C-levels). Wspiera software house’y, start-upy i korporacje w budowaniu zespołów, a HR Managerów w podejmowaniu decyzji oraz kształtowaniu procesów. 

Podczas webinaru porozmawiamy o tym, jak planować i realizować skuteczne rekrutacje na stanowiska powtarzalne w naszych organizacjach.

Zapisz się na newsletter Goldenline, a otrzymasz bezpłatny dostęp do nagrania z webinaru 

„Jak efektywnie prowadzić powtarzalne rekrutacje?”

Szukasz kolejnych inspiracji, aby rekrutować jeszcze skuteczniej? Zapraszamy do lektury bloga HR Goldenline. Zerknij także do Centrum Kariery Goldenline, gdzie znajdziesz mnóstwo porad przydatnych dla kandydatów.

Lubisz się rozwijać? Zerknij na raport ekspercki Human Relations Trends 2025, w którym znajdziesz 17 inspiracji o wyzwaniach świata HR, CSR, EB i komunikacji. Wszystkie w perspektywie działań związanych z pracownikami w 2022 i 2025 roku.

Dodaj komentarz