Wyzwania HR w dobie pracy hybrydowej

Już 10 marca rozpocznie się dwudniowe onlinowe Forum HR Challange Poland 2021 dedykowane dyrektorom, business partnerom i managerom HR z największych polskich firm

Wspólnie będziemy szukać odpowiedzi na to, jak przekształci się rynek pracy w najbliższym czasie, jak przygotować się na nowe wyzwania, poradzić sobie z konsekwencjami niesionymi przez pandemię, nie tylko dla samego HR, ale także całego biznesu. Od dawna wiadomo, że HR jest nierozerwalnie związany jest z biznesem – dlatego w Forum udział wezmą przedstawiciele innych działów firmy, którzy opowiedzą o swoich oczekiwaniach w stosunku do HR w „nowej normalności.” – mówi przedstawicielka organizatora Agnieszka Brzeska.

Forum przygotowane jest zgodnie z ideą problem solving. Jego uczestnicy omówią wyzwania, a następnie poszukają rozwiązań m.in. w takich obszarach jak:

  • HR i biznes w modelu hybrydowym
  • Zarządzanie zespołem w organizacji
  • Rekrutacja i zwolnienia online
  • Motywacja i zaangażowanie w nowej normalności.

Uczestnicy posługachają prelegentki i prelegentów z m.in.: Jeronimo Martins (Hebe), Microsoft, Oriflame Poland, TUI, Vodafone, Drogerie Natura, Kompania Piwowarska, DR. MAX, Wabco Polska, Colliers International, Tauron, DHL Global Forwarding, GSK, Santander Bank Polska, SIG, Grupa Lotos, T-Mobile, Orange, AVIVA, Siemens, TIM, Imperial Tobacco. 

Więcej informacji o Forum HR Challange Poland 2021 znajdziesz tutaj.


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Dodaj komentarz