Zgłoś swoją firmę do Biegu Firmowego 2021

Pracujesz nad marką pracodawcy? Stawiasz na sensowne działania CSR? Zapisz drużyny ze swojej firmy do udziale w Biegu Firmowym 2021. To wydarzenie, w którym dzięki promocji zdrowego stylu życia realnie pomożecie podopiecznym Fundacji Everest

Bieg Firmowy 2021 to udoskonalona formuła biegu charytatywnego, odpowiadająca na obecną sytuację w kraju. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w bezpiecznej, hybrydowej formule, jednak organizatorzy biegu zapewniają o dodatkowych niespodziankach poprzedzających dzień wydarzenia. W tym roku wydarzenie zaplanowano na 22 maja, a cały hybrydowy event poprzedzi Sztafeta po zdrowie, czyli kilkutygodniowy cykl spotkań, eventów i treningów ze specjalistami z dziedziny szeroko rozumianej aktywności fizycznej oraz kondycji psychicznej.

Podczas niełatwej, ubiegłorocznej zdalnej edycji Biegu przekazano 252 875 zł na leczenie i rehabilitację 12 małych bohaterów, przekraczając tym samym magiczny milion złotych zebrany podczas wszystkich edycji firmowej sztafety.

Biegnij dla innych

Jak zapewniają organizatorzy biegu, bez zmian pozostaje idea i wartość projektu, czyli pomoc podopiecznym Fundacji Everest. Biegacze, w słusznym celu, pokonają dystans 5 km, o dowolnie wybranej przez siebie porze dnia i nocy. O wyniku zadecyduje łączny czas wszystkich członków drużyny, mierzony przez aplikację mobilną Activy. Hybrydowa formuła pozwala na wzięcie udziału w biegu nie tylko firmom z Wrocławia i Warszawy, ale w dowolnej miejscowości w kraju, jak i poza jego granicami.

Dołącz ze swoją firmą
Zapisy na Bieg Firmowy 2021 ruszyły 8 lutego na www.sklep.biegfirmowy.pl. Na wszystkich uczestników czekają również w tym roku aż trzy pakiety startowe, które w zależności od potrzeb konkretnej drużyny, trafią w ich ręce za pomocą przesyłki kurierskiej z zachowaniem wszystkich zasad reżimu sanitarnego. Organizatorzy charytatywnej sztafety zachęcają również do obserwowania mediów społecznościowych Biegu Firmowego, na których na bieżąco udostępniane są wszystkie informacje dotyczące biegu oraz eventów towarzyszących.

Dodaj komentarz