Jak korzystać z sukcesem z baz kandydatów podczas rekrutacji?

Jak sprawić, aby znaleźć kandydatów, których często niełatwo odszukać na rynku pracy? Pomocne mogą się okazać bazy kandydatów. Jak wykorzystywać z sukcesem zewnętrzne i wewnętrzne wyszukiwarki osób szukających pracy? Zapraszamy do obejrzenia transmisji ze spotkania

Porozmawiajmy o skutecznej rekrutacji z wykorzystaniem baz kandydatów.
Zapraszamy 9 marca o godz. 11:00
  • Jak budować z sukcesem wewnętrzną bazę kandydatów w systemie ATS – np. w HRlink
  • Co może dać rekruterowi korzystanie z wyszukiwarki kandydatów np. w Goldenline
  • Jak skutecznie zarządzać bazą własną w organizacji?
  • O czym pamiętać odnajdując kandydatów w zewnętrznych bazach?

Na te i wiele innych praktycznych pytań związanych z rekrutacją w oparciu o wykorzystanie baz kandydatów wspólnie z gospodynią webinaru Aliną Michałek z Goldenline i HRlink odpowiedziały:

  • Niezależna headhunterka Magdalena Wysoczańska – absolwentka studiów EMBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu oraz prestiżowych kursów i szkoleń  z zakresu coachingu i trenerstwa. Specjalizuje się w executive search w rekrutacji, szkoleniach oraz projektach doradczych z zakresu komunikacji i employer brandingu w organizacji. Posiada doświadczenie w realizacji projektów mających na celu promocję i rozwój marki. Przez całe swoje życie zawodowe związana jest ze sprzedażą usług w segmencie B2B. Od wielu lat współpracuje z lokalnymi przedsiębiorcami. W ostatnich latach kierowała oddziałem firmy rekrutacyjnej. Poza rekrutacją i współpracą z klientami, współtworzyła w nim strategie marketingowe i PR-owe. Organizowała konferencje branżowe, m.in. pierwszy w Zielonej Górze „HRmeeting – Antykonferencję praktyków HR” wspólnie z HRlink. Jak również liczne szkolenia dla przedsiębiorców. Brała udział w projektach łączących szkolnictwo z rynkiem pracy.  Obecnie rozwija markę własną. Prywatnie miłośniczka motoryzacji i wypraw off-roadowych.
  • Malwina Bugajak – Senior Consultant – Specialism Leader within Logistics & Procurement, Hays Poland. Ekspertka rynku pracy, specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska menadżerskie i specjalistyczne w obszarze Logistics & Procurement. Z Hays Poland związana od 2017 roku. Prowadzi projekty dla firm produkcyjnych, handlowych, dystrybucyjnych i usługowych, poszukując najlepszych pracowników do działów zakupów i logistyki. Ekspertka w pozyskiwaniu kandydatów ze znajomością języków obcych. W swojej codziennej pracy wykorzystuje różnorodne narzędzia i bazy danych, pełniąc rolę Key Usera wewnętrznych systemów rekrutacyjnych Hays. Absolwentka Socjologii – Badań Społecznych i Marketingowych na SGGW.

Zapisz się na newsletter Goldenline, a otrzymasz bezpłatny dostęp do nagrania z webinaru 

„Dobre praktyki korzystania z baz rekrutacyjnych”

Szukasz inspiracji związanych z prowadzeniem skutecznych rekrutacji zajrzyj na bloga rekrutacyjnego Goldenline. Dowiesz się tutaj, w czym może pomóc Ci w codziennej pracy wyszukiwarka kandydatów Goldenline, czy o 6 wyzwaniach, jakie powinien podjąć rekruter poznając kandydatów do pracy.


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Dodaj komentarz