Czy Twoja firma Pomaga z pasją?

Wspieraj pasje pracowników i pomagaj organizacjom pozarządowym. Wspólnie 23 000 pracownikami z całej Polski zacznijmy Pomagać z pasją

Konkurs „Pomagaj z pasją” rozwija się, coraz więcej firm zgłasza chęć udziału w konkursie. Liczba pracowników z wszystkich zgłoszonych firm już przekroczyła 23 000 i stale rośnie. Ponadto grono jury wzbogaciło się o kolejnych członków m.in. Marzenę Strzelczak, Radosława Żemło czy Grzegorza Turniaka. Widząc rosnące zainteresowanie oraz potencjał konkursu, by dać szansę kolejnym firmom termin zamknięcia zapisów został przesunięty do 19 marca.

Projekt  „Pomagaj z pasją” to wyjątkowa inicjatywa, która łączy pasje pracowników, cele CSR firmy z działalnością charytatywną i dobroczynnością. Projekt dedykowany jest dużym firmom i korporacjom odpowiadając na problemy wynikające z pracy zdalnej i spadku zaangażowania pracownika oraz małym firmom jako gotowa akcja CSR i promocja działalności.

– Pomagaj z pasją to zapalnik do aktywności w wielu obszarach. Ideą nie jest tylko wybór najlepszych prac, lecz aktywizacja środowiska biznesowego. Na udziale korzystają wszystkie strony: firma – aktywizuje pracowników, rozładowuje stres i emocje pracowników, realizuje cele CSR, generuje content (zdjęcia, filmy, relacje), informuje o ilości zebranych środków oraz wspartych NGO, pracownicy – eksponują swój potencjał i talent, mogą tworzyć dzieła razem z rodziną oraz wesprzeć bliskie ich sercu organizacje, NGO – otrzymują wsparcie finansowe. Każda firma może współtworzyć z nami to wyjątkowe wydarzenie, do czego zapraszam – mówi Grzegorz Ludwin z Fundacji Pro NGO.


Dołącz do projektu, daj szansę swoim pracownikom wykazać się i stwórz razem z nami społeczność osób, wspierających swoje ulubione, lokalne organizacje. Pomaganie daje moc! Więcej o tym projekcie możesz przeczytać na blogu Goldenline w tekście Pomagaj z pasją i włącz pracowników do działania. Zachęcamy także do zajrzenia na stronę projektu.

Dodaj komentarz