Jak definiować wymagania i rekrutować przez potencjał kandydatów?

W jaki sposób zadbać o właściwe wymagania w ofercie pracy? Jak w praktyce wygląda rekrutacja przez potencjał kandydatów? Na te i inne pytania odpowiedzieliśmy podczas webinaru dla skutecznych rekruterów i rekruterek już we wtorek 23 lutego o godz. 11:00. Zobacz transmisję z wydarzenia

Gośćmi Aliny Michałek z Goldenline i HRlink byli:

Maciek Stęga – Webski Rekruter z niemal 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów, usprawnianiu procesów HR-owych i działaniach rekrutacyjnych.  Na swoim koncie ma współpracę z klientami na rynkach polskim, brytyjskim i amerykańskim zarówno jako Rektuter jak Konsultant wspierający małe i średnie firmy w zakresie działań HRowych oraz employer brandingowych.  Pomysłodawca cyklu śniadań w formie panelu dyskusyjnego Webski HR, wykładowca akademicki i panelista wielu inicjatyw z obszaru HR. Fan „Talentów Gallupa”

Anna Golubnycha – doświadczona rekruterka IT i HR Managerka, dla której nie ma rekrutacji nie możliwych. Na co dzień w TeamQuest wspiera klientów w najbardziej wymagających procesach rekrutacyjnych. Odpowiada także za wewnętrzne procesy HR.  Swoją przygodę w świecie rekrutacji i HR zaczęła startupu IT na Ukrainie, który w ciągu roku powiększył się o 130 osób. Dzięki jej pracy i zaangażowaniu całego zespołu udało mu się zająć 2. miejsce w prestiżowym konkursie dla ukraińskich start-upów w 2019 roku.  W swojej pracy najbardziej lubię  wyzwania i kontakt z ludźmi, który napędza ją do pracy. 

Jak rekrutować przez potencjał kandydatów? Przekonaliśmy się podczas webinaru 23 lutego 2021 r., na jaki zapraszają Goldenline i HRlink

Zapisz się na newsletter Goldenline, a otrzymasz bezpłatny dostęp do nagrania z webinaru

„Jak definiować wymagania i rekrutować przez potencjał?”

Szukasz inspiracji związanych ze skuteczną rekrutacją? Zajrzyj koniecznie na bloga HR-owego Goldenline. Przeczytasz m.in. o tym, jak skutecznie wykorzystywać potencjał referencji, znaleźć idealnego kandydata, czy o najnowszym raporcie BOTWISE, z ciekawymi wnioskami dla wszystkich HR-owców dbających o pracowników obszaru call center.

Chcesz postawić na rozwój swojej kariery? Czekamy na Ciebie w Centrum Kariery Goldenline.


Pozyskuj, zatrudniaj oraz wdrażaj pracowników!

Sprawdź nasze narzędzia rekrutacyjne

Dodaj komentarz