Webinary Centrum Kariery Goldenline startują!

Zawsze w ostatni czwartek każdego miesiąca zaprosimy na specjalne webinary karierowe organizowane przez Goldenline we współpracy z ekspertami związanymi z szukaniem pracy, czy rozwojem kariery. Pierwsze spotkanie już w czwartek 28 stycznia. Gościem Adama Piwka z Centrum Kariery Goldenline będzie Maciej Czerwonka – ManagerKariery.com

Trwająca pandemia wymusza wiele działań nie tylko na pracodawcach ale także statystycznych Kowalskich, którzy często niespodziewanie trafiają na rynek pracy – mówi Adam Piwek z Centrum Kariery Goldenline. – Dlatego między innymi cyklem webinarów ale także specjalnymi publikacjami i materiałami Centrum Kariery Goldenline chcemy pomagać Polakom nie tylko w szukaniu pracy, ale też świadomym rozwoju swojej kariery. Nieprzypadkowo na termin naszych spotkań wybraliśmy ostatni czwartek miesiąca. Wiele osób bardzo często dzień później może otrzymać nieprzyjemną wiadomość o rozstaniu się z pracodawcą. Nasze działania mają pomóc w odnalezieniu się w tej sytuacji.

Chcesz nam pomóc swoim doświadczeniem przy przygotowaniu tego cyklu? Skontaktuj się z Adamem Piwkiem z Centrum Kariery Goldenline za pośrednictwem profilu Adama na Goldenline czy LinkedIn. Dowiedz się więcej o styczniowym spotkaniu Szukam pracy. I co teraz? i przekaż informację o nim znajomym, którzy szukają pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *