Pomagaj z pasją i włącz pracowników do działania

Ruszył nowy projekt Fundacji Pro NGO i ambasadora Jaśka Meli, którego celem jest zaangażowanie pracowników firm i korporacji do udziału w inicjatywie pomocowej. „Pomagaj z pasją” to konkurs, dzięki któremu pracownicy mogą w aktywny i twórczy sposób wesprzeć organizacje pozarządowe (NGO) w kraju oraz wzmocnić relacje i komunikację wewnątrzfirmową

Konkurs odpowiada na potrzeby pracowników firm, którzy coraz silniej odczuwają skutki pracy zdalnej i odosobnienia. „Pomagaj z pasją” to także wyjątkowa okazja do uświadomienia sobie, jak ważne jest pomaganie w czasach niepewności i strachu o zdrowie własne i naszych bliskich zwłaszcza, że większość dotychczasowych form wspierania NGO została zawieszona. Dlatego też tak bardzo istotne jest inicjowanie nowych form aktywności dla pracowników, które dają szansę oderwania się od problemów dnia codziennego i zrobienia czegoś dla innych.

Udział w konkursie to świetne rozwiązane dla małych i średnich firm jako gotowy projekt CSR. Na udziale skorzystają też duże firmy i korporacje, inspirując do działania w ramach wolontariatu pracowniczego oraz pokazując swoją aktywność w obszarze employer brandingu.

Pomagaj z pasją angażuje i scala środowisko biznesowe. Zgłaszając firmę do tej akcji, dajemy świadectwo jak ważne jest jednoczenie się, umacnianie więzi i relacji oraz zwykła ludzka życzliwość. W pomaganiu nie ma konkurencji, bo każde dzieło to realna pomoc.

Akcja wspiera NGO, ponieważ dochód ze sprzedaży prac konkursowych trafi do organizacji wskazanych przez uczestników konkursu. Niosąc pomoc każdy uczestnik, będzie miał okazję pokazać swój potencjał i kreatywnie wykorzystać czas poświęcony na przygotowanie swojej pracy, dając tym samym możliwość rozwoju osobistego, poczucia celu i zaangażowania się w działania charytatywne.

Wykorzystaj potencjał swojej firmy do pomocy innym. Twoją wartością są pracownicy, w których drzemie siła do zmieniania otaczającego nas świata.

Zgłoszenia trwają do 19 marca 2021 r. Dołącz do akcji na www.pomagajzpasja.pl

Goldenline jest partnerem projektu Pomagaj z pasją.

Dodaj komentarz