Pytaj skutecznie podczas rekrutacji – webinar HRlink i Goldenline

Jak zadawać trafne pytania podczas rozmowy rekrutacyjnej? O co i jak pytać kandydatów? Jak zadawać pytania, na które odpowiedź ciężko wyczytać z CV czy listu motywacyjnego? Na te i wiele innych pytań odpowiedzieliśmy podczas webinaru dla HR-owców, rekruterów i managerów, na jaki zaprosili HRlink i Goldenline już we wtorek 26 stycznia

webinar_pytaniarekrutacyjne
Webinar: O co i jak pytać kandydatów? Czyli przewodnik skutecznego rekrutera już 26 stycznia 2021 r. o godz. 11:00

We wtorek 26 stycznia, podczas webinaru dotyczącego skutecznego i efektywnego stawiania pytań w trakcie rozmowy rekrutacyjnej, gośćmi Aliny Michałek, ekspertki HR z HRlink i Goldenline byli:

  • Joanna Bubeła, Partner HR w ATERIMA HR
    Absolwentka pedagogiki resocjalizacyjnej Akademii Ignatianum w Krakowie. Od 2015 roku kieruje i koordynuje pracą ATERIMA HR, jako szef działu rekrutacji specjalistycznych. Działa w branży od ponad 14 lat, prowadząc projekty managerskie i Executive Search dla polskich i międzynarodowych firm. Rekrutuje ludzi na specjalistyczne i niszowe stanowiska m.in. w branży R&D, finansowo-księgowej, produkcyjnej, handlowej i marketingowej. Uczestniczy także w projektach doradczych, takich jak Assessment Center i Development Center czy badanie postaw i opinii. Zdobywczyni nagrody w kategorii „Consultant of the Year” w konkursie Perły HR 2017.
  • Kamil Wiatr, Kierownik Operacyjny w ATERIMA WORK
    Absolwent zarządzania zasobami ludzkimi Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz studiów podyplomowych na Akademii Górniczo-Hutniczej. Od 10 lat pomaga pracodawcom w wyborze odpowiednich pracowników, kładąc nacisk na analizę kompetencji oraz umiejętności. Od 3 lat zajmuje się również rekrutacją i zatrudnieniem cudzoziemców. Posiada doświadczenie w realizacji strategii sprzedażowej, organizacji oraz budowaniu i zarządzaniu długofalowymi relacjami z kluczowymi Klientami. Interesuje się również zagadnieniami z zakresu Employer Brandingu.

Nie zabrakło pytań dotyczących rekrutacji pracowników produkcyjnych, ekspertów pracujących zdalnie, czy rekrutacji IT.

Zapisz się na newsletter HRlink, a otrzymasz bezpłatny dostęp do nagrania z webinaru

„O co i jak pytać kandydatów”?

Dodaj komentarz