Goldenline i HRlink: synergia dla bardziej efektywnej rekrutacji

Od jesieni 2020 roku trwa integracja Goldenline i HRlink. Dla rekruterów i HR Business Partnerów to przede wszystkim możliwość synergicznego skorzystania z wzajemnych usług, wspierających zespoły HR zdecydowanie więcej niż w skutecznej rekrutacji i selekcji, ale w jeszcze skuteczniejszej cyfryzacji procesów i działań HR. To także realne oszczędności związane z budżetem, czy czasem pracy

Goldenline od 15 lat wspiera HR-owców w dotarciu do kandydatów o określonych kompetencjach. Tą misję chcemy dzisiaj uzupełnić działaniami, które jeszcze skuteczniej będą nie tylko poprawiać efektywność rekrutacji, ale także pomogą odpowiedzieć na wiele wyzwań przed którymi stają dzisiaj zespoły HR – mówi Karol Pleskacz z Goldenline. – Dlatego w ramach synergii marek Goldenline i HRlink przygotowaliśmy specjalne rozwiązania, dzięki którym HR-owe teamy jeszcze skuteczniej zrealizują swoje cele, korzystając z bogatego doświadczenia obu marek. To przełoży się na mierzalne efekty prowadzonych działań. Co ważne, synergia rozwiązań to także realna oszczędność, która prowadzi nie tylko do bardziej efektywnej rekrutacji.

Już dzisiaj HR-owcy korzystający z rozwiązań Goldenline mogą korzystać z możliwości publikacji ogłoszeń, wykorzystywania wyszukiwarki kandydatów ze sporą ilością funkcjonalności. Na Goldenline pojawiają się także opinie na temat pracodawców. Każdy pracodawca może tutaj założyć bezpłatnie swoje oficjalne konto, zaś korzystając z opcji profilu pracodawcy możemy prowadzić aktywną komunikacją dotyczącej naszej marki – nie tylko w kontekście rekrutacji, ale także szeroko rozumianych działań employer brandingowych, CSR, czy edukowania potencjalnych konsumentów.

Z kolei dzięki rozwiązaniom HRlink zespoły HR zyskują kompleksowe narzędzie, które pomoże im zarówno w:

  • Rekrutacji – od jej zgłaszania przez publikację ogłoszeń na wielu portalach, tworzeniu landing pages karierowych, zarządzaniu całym procesem – w tym wysyłaniu maili i smsów wraz z szerokim panelem analitycznym pokazującym pełne spectrum wykorzystywanych narzędzi rekrutacyjnych – w tym moduł poleceń pracowniczych;
  • Onboardingu z w pełni zdigitalizowaną ścieżką wdrażania nowego pracownika;
  • a w razie potrzeby także outplacementu, który można prowadzić zarówno na ścieżce pracownika, z którym musimy się pożegnać, a także managera prowadzącego cały proces.

Dowiedz się więcej, jak skorzystać z synergii HRlink i Goldenline i jeszcze skuteczniej zarządzać wyzwaniami HR w Twojej organizacji.

Dowiedz się więcej od Goldenline o wspólnej ofercie z HRlink!

Dodaj komentarz