Goldenline dołącza do HRlink – kompleksowa platforma HRtech coraz bliżej!  

Jeśli zanurzysz się w symbolikę kolorów, to zauważysz, że kolor żółty bardzo dobrze współgra z zielonym. Zielony to wzrost, odrodzenie. Żółty to dobre wspomnienia. Naszym zdaniem to idealne połączenie, które zapowiada rozwojową przyszłość, opartą o dobrą retrospekcję. Tego się trzymajmy, bo „żółty” Goldenline trafia pod skrzydła „zielonego” HRlink. 

Dla nas Goldenline to

platforma rozwoju zawodowego,  z ponad 15-letnią historią. Za którą stoi 2,9 mln profili użytkowników (kandydatów) i co miesiąc odwiedza około 1,5 mln unikalnych.

Jak pewnie pamiętasz w drugiej połowie 2019 r. w serwisie wdrożono algorytmy machine learning. Dzięki uczeniu maszynowemu podwoiła się liczba aplikacji kandydatów,  pochodzących z maili z ofertami pracy. Rozpoczęły się także prace nad udoskonaleniem kluczowej funkcjonalności – wyszukiwarka kandydatów. Zeszłoroczne wdrożenie było początkiem prac nad podniesieniem jakości dopasowania ofert pracy do kandydatów.

Będziemy kontynuować prace w tym zakresie, również na poziomie integracji bazy kandydatów, z aplikacją ATS HRlink.pl.

Kompleksowa platforma HRtech po synergii Goldenline i HRlink

HRlink to system rekrutacyjny ATS, który od 8 lat wspiera rekruterów na każdym etapie procesu rekrutacji: od dotarcia do właściwych kandydatów, aż po zatrudnienie pracowników. Głównym celem HRlink.pl jest optymalizacja i unowocześnianie procesów-rekrutacji, zwiększenie efektywności wykonywanej przez rekruterów pracy oraz uporządkowanie procesu rekrutacyjnego i zachowanie zgodności rekrutacji z RODO.

Goldenline.pl to platforma rozwoju zawodowego, na której użytkownicy mogą skorzystać z m.in. narzędzi umożliwiających dotarcie do kandydatów i komunikację z nimi, w szczególności poprzez wyszukiwarkę kandydatów czy ogłoszenia rekrutacyjne.

Integracja obu platform pozwoli na stworzenie komplementarnego rozwiązania i zaoferowanie klientom wsparcia na każdym etapie procesu rekrutacyjnego – od pozyskania aplikacji kandydatów, poprzez selekcję najlepszych zgłoszeń do wdrożenia nowych pracowników do pracy w organizacji.

Wiemy, jak duże są oczekiwania są wobec przyszłości Goldenline. Widzimy, jak wiele osób nam kibicuje i trzyma kciuki za przyszłość serwisu (mamy nadzieję, że jesteś jedną z nich).  

Chcemy, aby Goldenline był ponownie ważnym graczem na rynku oraz istotnym narzędziem dla kandydatów i rekruterów – tętniącym życiem portalem biznesowo – społecznościowym. Pozostajemy wierni społeczności i użytkownikom.

Do największych wartości serwisu Goldenline, poza bardzo znanym brandem i dużą bazą klientów, należą oczywiście użytkownicy. Dlatego jednym z naszych priorytetów w trwającym właśnie procesie integracji HRlink i Goldenline jest ich zaangażowanie do regularnego odwiedzania serwisu i aktualizacji profili kandydatów, a także pozyskanie nowych użytkowników. Mamy już pomysły, jak to zrobić i ambitne cele w tym zakresie.

W najbliższej przyszłości planujemy:  

  • Połączenie Działów Sprzedaży i Obsługi Klienta – wsparcie klientów Goldenline.
  • Zwiększenie zaangażowania użytkowników, bo wiemy, że społeczność Goldenline to siła napędowa tego serwisu.
  • Modernizacja wyszukiwarki kandydatów oraz mechanizmów dopasowujących kandydatów (użytkowników Goldenline) do pracodawców.  
  • Odświeżenie profilu kandydata.  
  • Dalszy rozwój machine learing wdrożonych do Goldenline oraz ich wykorzystanie także w ATS HRlink.pl.  
  • Oferowanie Klientom jednego kompleksowego rozwiązania rekrutacyjnego oraz wspólnej oferty. 

Trzymajcie kciuki za zespół Goldenline i HRlink 

Goldenline to dla nas dobre wspomnienia. Sami jesteśmy członkami tej społeczności. Dajcie nam trochę czasu na realizację naszych planów. Trzymajcie kciuki, bo nic nas tak nie motywuje jak poczucie wsparcia i oczekiwania.   

Jeśli chcesz być na bieżąco i więcej na temat tego, co będzie się działo to zapraszamy do obserwowania nas w social media: 

FB https://www.facebook.com/GoldenLine

Linkedin https://www.linkedin.com/company/goldenline-sp–z-o-o-/

Dowiedz się więcej od Goldenline o wspólnej ofercie z HRlink!

Obraz zawierający osoba, mężczyzna, znak, trzymający

Opis wygenerowany automatycznie

Arkadiusz Kuchto,
prezes spółki HRlink, a od 16.09.2020 również prezes spółki Goldenline.