5 najpopularnieszych wpisów na blogu – podsumowanie 2018

Nowy Rok to pora na małe podsumowania. Dlatego zebraliśmy dla Was najchętniej czytane w 2018 roku artykuły z naszego bloga. Jesteście ciekawi, co znalazło się w pierwszej piątce? Do dzieła!

1. Laureaci konkursu EB Kreator 2017

Najczęściej czytanym artykułem było podsumowanie naszej gali konkursu EB Kreator, na której wręczyliśmy nagrody za najlepsze akcje employer brandingowe zrealizowane w 2017 roku. Wróćmy na chwilę do tych projektów – wszak marka pracodawcy to klucz do sukcesu rekrutacyjnego:

Zwycięzcy EB Kreator 2017!

2. O roli Interim Managera

Na pracę całej firmy i płynność jej procesów, a także dobrostan pracowników wpływa wiele czynników i zaangażowanie wielu osób. Rzadko jednak mówi się o pracy Interim Managera, czyli człowieka od zadań specjalnych, który wkracza do firmy w trudnej sytuacji i wprowadza porządek. Zajrzyjcie do tekstu Olgi Tytko, by dowiedzieć się więcej!

Siła doświadczenia, czyli o roli Interim Managera w firmie

3. Feedback jest bogiem, tym bardziej w formie ciągłej

Jedną z podstaw dobrej rekrutacji jest feedback. Jednak jest on ważny nie tylko w czasie zatrudniania pracownika, ale i jego pracy w firmie. Coraz częściej zatrudnieni chcą wiedzieć, co inni sądzą o ich pracy. O tym, jak wprowadzić constant feedback w organizacji, napisała dla nas Agnieszka Ciećwierz, a artykuł o zamyka podium!

Jak wprowadzić constant feedback do organizacji?

4. Prowadzenie projektów HR to też sztuka

Kolejny wśród top artykułów 2018 autorstwa Sabiny Borejszy-Wysockiej to obszerna instrukcja dotycząca tego, jak wprowadzić projekt w życie od początku do końca i co zrobić, aby uniknąć potknięć. Warto zajrzeć!

Jak skutecznie prowadzić projekty HR?

5. Porządki w komunikacji wewnętrznej

Na liście znalazł się również artykuł Mai Biernackiej o tym, jak uporządkować komunikację wewnętrzną w firmie.

Bardziej efektywna komunikacja wewnętrzna? Zrób porządki!

Dodaj komentarz