Konferencja zakupowa PROCON Indirect Forum 2018

W dniach 20-21.03.2018 w warszawskim Hotel Airport Okęcie odbędzie się konferencja PROCON Indirect Forum 2018 pod hasłem „From cost-cutting to value creation”. Patronem medialnym wydarzenia jest GoldenLine.

„…jeśli nie przynosimy wartości do organizacji, to nie mamy wartości dla firmy…” – mówił Shahriar Tabrizi (Sivantos) podczas PROCON/POLZAK 2017.

Wzrost znaczenia działów zakupów to trend, który można zaobserwować w organizacjach na całym świecie. Zakupy korporacyjne ewoluują z funkcji czysto kosztowej w kierunku głównego kreatora wartości w firmie.

Jaka jest rola działu zakupów w organizacji w erze 4.0.? Jak budować wartość dodaną zakupów? Jak budować zespół zakupowy i jego pozycję wewnątrz przedsiębiorstwa?

Na te (i inne pytania) postarają się odpowiedzieć prelegenci tegorocznej konferencji PROCON Indirect Forum 2018. Swoje spostrzeżenia i najlepsze praktyki, poparte przykładami, zaprezentują przedstawiciele firm takich jak: Bayer, Lotos, mBank, Polpharma, a także inspirujący słuchaczy, ekspert zakupowy – dr Jan Vašek. Jego wystąpienie – nieco przekornie – pokaże uczestnikom, czy i w jaki sposób zakupy niszczą wartość.

Uzupełnieniem rozważań będzie Panel Dyskusyjny z udziałem przedstawicieli środowiska zakupowego. Paneliści będą debatować nad sposobami budowania prestiżu działu zakupów w organizacji.

Wystąpienia teoretyczne to jednak nie wszystko, co konferencja ma do zaoferowania. Warsztaty specjalistyczne, prowadzone przez doświadczonych trenerów i praktyków pozwolą uczestnikom na poszerzenie swojej wiedzy o aspekty praktyczne i na rozwinięcie swoich umiejętności w zakresie: Budowania efektywnych zespołów oraz negocjacji (na poziomie podstawowym i zaawansowanym).

  1. Zarządzanie zespołem zakupowym – kompetencje, przywództwo, komunikacja
  2. Negocjacje: Zakupy vs Gigant, czyli jak nie dać się znokautować
  3. Pierwsze kroki w negocjacjach zakupowych – jakim Negocjatorem jesteś?

Organizatorem konferencji jest OptiBuy. Międzynarodowa firma doradcza, która od lat pomaga firmom… oszczędzać. Firma zajmuje się nie tylko, optymalizacją kosztów, outsourcingiem zakupowym, global sourcingiem, lecz także wdrożeniami specjalistycznych narzędzi IT. Z sukcesem inspiruje i integruje również polską społeczność zakupową, m.in. na największej konferencji zakupowej w kraju PROCON/POLZAK.

Udział w konferencji już od 590 PLN!

Więcej informacji o konferencji: www.indirect.konferencja-procon.pl

 

Dodaj komentarz