Przegląd mediów – marzec #1

Piątkowy przegląd mediów już na blogu! W tym tygodniu znajdziecie w nim newsy o rekrutacji poprzez social media, nowej edycji Akademii Profesjonalnego Rekrutera i o nowym Magazynie Rekruter.

Nowy numer Magazynu Rekruter

Już jest dostępny  nowy numer magazynu „Rekruter” który stanowi przegląd informacji, trendów i faktów skierowany do branży rekrutacyjnej w Polsce.

W lutowym  numerze znajdziecie  m.in. następujące tematy: Prognozy Płacowe 2018 (Hays, Manahr), Praca w 100% zdalna, Kandydaci oczekują przejrzystości… Te i inne artykuły  znajdziesz TUTAJ.

Zapraszamy do Akademii Profesjonalnej Rekrutacji

Chcesz podnieść swoje umiejętności i wiedzę dotyczącą znajomości narzędzi rekrutacyjnych? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do Akademii Profesjonalnej  Rekrutacji . Weź udział w cyklu bezpłatnych szkoleń i zostań Profesjonalnym Rekruterem z GoldenLine!  Szczegóły szkolenia znajdziesz TUTAJ.

SOCIAL MEDIA w rekrutacji

Jak często przed zaproszeniem kandydata czy zatrudnieniem nowego pracownika korzystasz z Social Media jako źródła dodatkowej wiedzy o kandydacie ? Jak często to, co przeczytasz o danym kandydacie, wpływa na Twoją decyzję co do dalszego procesu rekrutacyjnego? Czy  Social Media  to dobre narzędzie dla rekruterów  i czy warto z niego korzystać? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ.

Dodaj komentarz