Profile Pracodawców w nowej odsłonie

Już dziś prezentujemy nową wersję Profilu Pracodawcy, która wkrótce dostępna będzie dla wszystkich naszych klientów.

Profil Pracodawcy, to miejsce w ramach serwisu GoldenLine, które pozwala użytkownikom poznać pracodawcę, jego kulturę organizacyjną i warunki pracy. Chcemy, aby nasze Profile, nie tylko wyznaczały trendy na polskim rynku rekrutacyjnym, ale przede wszystkim, aby miały rzeczywisty wpływ na decyzje, które kandydaci podejmują na każdym kroku procesu rekrutacyjnego.
Nim przystąpiliśmy do pracy nad nowym wyglądem i zawartością Profilu Pracodawcy, przeprowadziliśmy szereg badań, które wykazały, że użytkownicy poszukują wiarygodnych źródeł informacji na temat pracy w danej firmie, a w szczególności na temat:

  • zarobków
  • możliwości rozwoju
  • atmosfery
  • relacji z przełożonymi
  • czasu pracy
  • przebiegu procesu rekrutacyjnego
  • benefitów
  • warunków pracy.

Wierzymy, że o ile informację dotyczącą zarobków kandydaci mogą poznać z ogłoszenia o pracę, o tyle nowe Profile Pracodawców pozwalają zdobyć pozostałą wiedzę na temat pracodawcy. Poznaj możliwości nowej wersji!

Elementy, z których składają się nowe Profile Pracodawców:

1. Strona podsumowania – strona, która jest najczęściej odwiedzaną zakładką w ramach Profilu przez użytkowników. Warto zadbać, aby treści zawarte w ramach opisu podsumowującego odpowiadały na pytanie “Dlaczego miałbyś chcieć u nas pracować?”.

2. Dlaczego u nas? – zakładka, która daje bardzo duże możliwości informacyjne. Pamiętając o tym, do kogo kierowany jest Profil Pracodawcy, można dowolnie kształtować swój komunikat, uzupełniając go o zdjęcia, infografiki i filmy. Przygotowując treść do tej zakładki, warto zwrócić uwagę na to, jakich informacji poszukują potencjalni kandydaci.

3. Opinie pracowników – element, który stanowi o wartości całego Profilu, nadając mu wiarygodność. Pracodawca ma możliwość wyróżnienia jednej opinii, która prezentowana jest jako pierwsza.

4. Proces rekrutacyjny​ – ​ zakładka pozwalająca zaprezentować kolejne kroki procesu rekrutacyjnego z możliwością podziału na konkretne działy w firmie.

5. Pracownicy – lista pracowników posiadających konta w serwisie GoldenLine. Pracodawca w ramach nowej wersji Profilu otrzymuje możliwość wyróżnienia 3 pracowników, którzy np. swoją postawą lub rozpoznawalnością w branży, są w stanie zachęcić potencjalnych kandydatów do pracy w firmie.

6. Oferty pracy​ – lista aktualnych ofert pracy zamieszczonych przez pracodawcę w serwisie GoldenLine.

7. Lokalizacja​ – adres siedziby głównej oraz oddziałów i placówek zaprezentowany na mapie.

8. Aktualności​ – tablica z informacjami udostępnionymi przez administratora Profilu oraz pobieranymi z Facebooka.

Profil Pracodawcy GoldenLine w nowej wersji możesz zobaczyć pod adresem: https://www.goldenline.pl/firma/goldenline/

Dodaj komentarz