Przegląd mediów – styczeń #1

Przed Wami pierwszy styczniowy przegląd branżowej prasy! Zajrzyj i bądź na bieżąco.

Widełki wynagrodzeń podaje coraz więcej firm

W branży IT coraz trudniej pozyskać specjalistę, w związku z czym zarobki programistów rosną, a pracodawcy podejmują różnorodne działania mające na celu zrekrutowanie ich i zatrzymanie w firmie. Jednym z coraz bardziej popularnych dobrych praktyk jest publikacja widełek wynagrodzeń w ofertach pracy. Już nie tylko oferty dla IT zawierają wysokość płacy. Więcej przeczytasz tu.

Kiedy publikować ogłoszenie o pracę

Rynek kandydata sprawia, że pracodawcy coraz bardziej starają się dopasować do potrzeb osób poszukujących pracy, aby pozyskać dobrego pracownika. W ofercie pracy ważna jest nie tylko publikacja kluczowych informacji, takich jak wynagrodzenie, benefity czy forma umowy, ale także czas jej publikacji. Kiedy kandydaci najczęściej przeglądają oferty? Zajrzyj do artykułu!

Zostań EB Kreatorem

Trwa IV edycja konkursu EB Kreator! Zgłoszenia można przesyłać do 2 lutego 2018 roku w siedmiu kategoriach. Do poprzedniej edycji zgłoszono ponad 160 projektów, co czyni EB Kreator największym i najważniejszym konkursem branży employer branding w Polsce. Zgłoś się i Ty: www.ebkreator.pl.

Dodaj komentarz