Jeszcze więcej usprawnień w Panelu rekrutera!

Komfortowa praca rekruterów na naszych narzędziach to dla nas priorytet. Dlatego cieszy nas fakt, że możemy zaprezentować kolejne udogodnienia w Panelu rekrutera dostępnym w usłudze Jobile.

1. Oznaczenie statusu rekrutacji.

W Panelu pojawiała się możliwość oznaczenia aplikacji statusem: Nowy, Zaakceptowany, Odrzucony przy każdym kandydacie. Pozwoli to w prosty sposób selekcjonować kandydatów.

2. Udzielanie feedbacku kandydatom.

Przy każdym kandydacie, przy którym ustawisz status Odrzucony, pojawi się opcja udzielenia feedbacku. Dzięki temu, jednym kliknięciem możesz podziękować za jego udział, jeżeli np. nie spełnia wymagań stanowiska. Nie czekaj do ostatniej chwili, jeżeli wiesz, że kandydat nie zostanie zaproszony do dalszych etapów rozmów i udziel informacji zwrotnej. To ważna wiadomość dla kandydata a badania pokazują, że 85% kandydatów nie otrzymuje od pracodawcy informacji o przebiegu procesu rekrutacyjnego, w którym bierze udział.

3. Notatka do aplikacji.

W Panelu pojawiła się możliwość dodawania notatki do każdego kandydata. Możesz w niej znaleźć dodatkowe informacje o kandydacie od Researchera, który realizuje dla Ciebie usługę Jobile lub dodać ją samodzielnie. Notatka pozwoli Ci zapisać np. najważniejsze informacje o nim lub te, o które chcesz dopytać na spotkaniu rekrutacyjnym. Wszystko po to, aby nic nie umknęło Twojej uwadze. Treść notatki nie jest widoczna dla kandydata.

4. Aplikacja profilem GoldenLine.

Kandydaci zyskali możliwość aplikacji profilem GoldenLine na ogłoszenia zamieszczane w ramach Jobile. Jeżeli kandydat zdecydował się na taką formę aplikacji taka informacja pojawi się przy jego nazwisku, a Ty jednym kliknięciem możesz zobaczyć jego profil.

5. Statystyki usługi Jobile.

Podsumowanie statystyk widoczne jest teraz w czytelnej formie do każdej rekrutacji zrealizowanej w Jobile.

 

Mamy nadzieję, że wprowadzone usprawnienia pozwolą rekruterom jeszcze szybciej znaleźć i zatrudnić idealnego kandydata dzięki usłudze Jobile.

Dodaj komentarz