Zaprezentuj swoją firmę w magazynie Twoja Kariera 2018

To już ostatni moment, żeby zgłosić prezentację swojej firmy do magazynu Twoja Kariera 2018. Magazyn Twoja Kariera, jest praktycznym kompendium wiedzy dla studentów i absolwentów oraz osób szukających pracy, wydawanym od 2014 roku. W planowanym wydaniu Twojej Kariery 2018 pojawi się wiele artykułów wspierających rozwój zawodowy m.in: „9 porad jak efektywnie pracować w domu”, „Jak i kiedy prosić o podwyżkę”, „6 narzędzi pomocnych nie tylko w pracy” czy „Jak radzić sobie z emocjami w pracy”.

Planowany numer Twojej Kariery ukaże się w nowoczesnym designie, a okładkę prezentujemy już teraz.

Zobacz gdzie byliśmy z Magazynem Twoja Kariera 2017

W 2017 roku pojawiliśmy się z magazynem Twoja Kariera w 10 miastach, na 27 wydarzeniach, m.in. : 

  • Career Expo,
  • Code Europe,
  • Akademickie Targi Pracy,
  • Kariera IT,
  • Akademickie Targi Pracy Wrocław,
  • Dni Kariery.

Dodatkowo magazyn trafił do ponad 80 biur karier najlepszych uczelni w ponad 20 miastach, m.in. Warszawie, Wrocławiu, Krakowie czy Gdańsku, docierając do studentów i absolwentów wkraczających na rynek pracy. Organizowaliśmy również akcję promującą magazyn Twoja Kariera 2017, podczas której hostessy rozdawały magazyn przed największymi uczelniami jak Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu oraz Wydział Zarządzania i Wydział Humanistyczny Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W sumie dystrybucja objęła 30 000 sztuk magazynu.

Koniec roku oznacza intensywną pracę nad kolejną edycją magazynu, który ukaże się już pod koniec lutego 2018. Osoby zainteresowane prezentacją swojej firmy w magazynie Twoja Kariera, zachęcamy do kontaktu ze swoim przedstawicielem handlowym.

Dodaj komentarz