PulsHR Day już 15 listopada w Katowicach

Konferencja PulsHR_DAY to wyjątkowe wydarzenie dedykowane polskiemu rynkowi pracy. Odbędzie się 15 listopada 2017 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Spotkanie jest rozwinięciem cieszącej się ogromnym zainteresowaniem konferencji Silesia HR Trends. Głównym celem wydarzenia jest dyskusja o nowych trendach w obszarze HR, integracja środowiska branżowego oraz czerpanie inspiracji do tworzenia lepszego miejsca pracy. Towarzyszyć mu będą nowoczesne targi pracy i dzień kariery.

Ciekawa tematyka i wysoki poziom debat pozwolą na dostarczenie solidnej dawki wiedzy, która dla uczestników stanowi nie tylko źródło inspiracji, ale również pomaga im zmierzyć się z wyzwaniami, z jakimi sektor spotyka się na co dzień. Konferencja PulsHR_DAY to także świetna okazja do networkingu. Można spotkać się z prezesami firm i doświadczonymi menedżerami z branży HR.

Podczas konferencji PulsHR_DAY w Katowicach spotkają się nie tylko pracodawcy, branża HR oraz decydenci ze świata administracji i samorządu, będzie to też okazja do czerpania wzorców od najlepszych – to tutaj będzie można poznać i posłuchać ludzi, którzy odnieśli różne, niekwestionowane sukcesy. Z odwiedzającymi Międzynarodowe Centrum Kongresowe podzielą się swoimi historiami, zaprezentują różne spojrzenia na rynek pracy i możliwości rozwoju kariery.

Konferencji PulsHR_DAY towarzyszyć będą także nagrody dla najlepszych pracodawców w Polsce – TOP 10 Pracodawców w Polsce, którzy łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. Z racji tego, że wydarzenie odbywa się na Śląsku, wyłonimy również Top 5 Pracodawców Województwa Śląskiego.

Integralną częścią wydarzenia będą targi pracy, kariery i rozwoju osobistego, które będą świetną okazją do znalezienia nowych pracowników oraz miejscem do networkingu i platformą dialogu z młodym pokoleniem – studentami i absolwentami, którzy wkraczają na rynek pracy. Uczestnicy będą mieli szansę spotkać się z prestiżowymi pracodawcami, otrzymać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, posłuchać inspirujących historii.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP oraz portal PulsHR.pl – lider informacji o rynku pracy i human resources w Polsce.

Więcej informacji na www.pulshr.pl/konferencje/

 

Dodaj komentarz