Wyszukiwarka w GoldenLine zasugeruje odpowiednich kandydatów

Wprowadziliśmy nową funkcjonalność do Wyszukiwarki Kandydatów w GoldenLine. Dowiedz się, czym jest opcja “Sugerowani kandydaci”.

Sugerowani kandydaci to funkcjonalność, która wykorzystuje systemy uczące się (tzw. machine learning) i anonimowe dane o tym, jak rekruterzy szukają potencjalnych pracowników w Wyszukiwarce GoldenLine. Pozwala to na automatyczne podpowiadanie kandydatów podobnych do tych, dodanych wcześniej do Twoich Projektów w Wyszukiwarce. 

Nasz mechanizm, analizując zachowania rekruterów w stosunku do kandydatów, buduje wzorce, które „naśladują” metody wykorzystywane przez najlepszych specjalistów direct search. Od dziś każdy kto ma dostęp do Wyszukiwarki może skorzystać z tego mechanizmu i dzięki Sugerowanym Kandydatom dotrzeć do szerszego grona potencjalnych kandydatów, których do tej pory potrafili odkryć tylko najlepsi specjaliści HR.

Wystarczy, że dodasz do swojego Projektu Rekrutacyjnego w GoldenLine najbardziej typowych kandydatów, a tych, których ciężej zidentyfikować system podpowie Ci w zakładce Sugerowani Kandydaci.

Funkcjonalność jest w fazie beta testów i będzie rozwijana dalej. Jeżeli  chcesz podzielić się swoją opinią lub zgłosić błąd skontaktuj się ze swoim opiekunem z Działu Customer Care lub napisz na bok@goldenline.pl.

Dodaj komentarz