Zarządzaj wizerunkiem na Profilu Pracodawcy

Aktywnie budujesz wizerunek swojej firmy jako pracodawcy? Z pewnością ucieszy Cię nowa funkcja na Profilu Pracodawcy.

1. Przypinanie opinii

Pierwsza opinia, którą przeczyta kandydat na Profilu Pracodawcy buduje wizerunek firmy i pozytywnie wpływa na odbiór kolejnych informacji. Przypinanie opinii to nowe usprawnienie pozwalające „zarządzać wizerunkiem” pracodawcy.  Od teraz sam możesz zdecydować, którą opinię jako pierwszą zobaczą osoby odwiedzające Profil Pracodawcy.

Najważniejsze informacje:

  • Można wyróżnić tylko jedną opinię do Profilu Pracodawcy.
  • Przypięta opinia będzie pokazywała się jako pierwsza na Profilu Pracodawcy i jako jedyna na ogłoszeniach połączonych z tym Profilem.
  • Przypiąć można tylko opinie nie starsze niż rok.

2. Galeria zdjęć

Profil Pracodawcy umożliwia dodawanie zdjęć więc wykorzystaj tę okazję do pokazania jak wygląda wnętrzne firmy, zespoły pracowników lub wyjazdy firmowe. Galeria zwiększa atrakcyjność Profilu, pomaga kandydatom utożsamić się z potencjalnym miejscem pracy i docelowo wpływa na decyzję o zaaplikowaniu do Twojej firmy. Opcja “Galeria zdjęć” dostępna jest jedynie dla Profili Pracodawców w wersji Premium.

Wprowadzone zmiany, to nie koniec działań związanych z usprawnianiem Profili Pracodawców. Wszystkie zmiany będą wprowadzane małymi krokami. Kolejne nowości już wkrótce. W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu!

Dodaj komentarz