II Kongres Pracy Tymczasowej

28 września 2017 roku w Warszawie w odbędzie się II Kongres Pracy Tymczasowej organizowany przez Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia. Podczas kongresu przedstawimy pierwsze doświadczenia z wdrażania znowelizowanej ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych, komentarze prawników i opinie praktyków z branży HR. Przedstawimy również interpretacje budzących wątpliwości przepisów.

Kilkanaście zmian zawartych w nowelizacji ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych weszło w życie 1 czerwca 2017 r. i znacząco wpłynęło na funkcjonowanie przedsiębiorstw branży pracy tymczasowej, zatem ten temat zdominuje spotkanie. Osobny obszar tematyczny, który z pewnością zainteresuje przybyłych to zatrudnianie cudzoziemców oraz zmiany, jakie w tej sferze czekają nas w 2018 roku.Ważnym punktem kongresu będzie panel poświęcony konstruowaniu umów w branży pracy tymczasowej. Na sali nie zabraknie dyskusji przedstawicieli branży jak i odpowiedzi na pytania publiczności. O kontrolach w agencjach pracy tymczasowej i sankcjach za nieprzestrzeganie przepisów opowie Agnieszka Jaroszek – Główny Specjalista w Departamencie Legalności Zatrudnienia, Głównego Inspektoratu Pracy.

Szczegóły kongresu dostępne są na stronie wydarzenia.

Bilety już w sprzedaży.

Nasi prelegenci to specjaliści – praktycy branży HR i prawnicy a II Kongres Pracy Tymczasowej to miejsce, w którym można znaleźć podpowiedzi jak dobrze i zgodnie z prawem rozwijać swój biznes.

 

Dodaj komentarz