Jobile – nowe usprawnienia dla Twojej wygody

Komfortowa praca rekruterów to nasz priorytet, w związku z tym staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Dlatego cieszy nas fakt, że już dzisiaj możemy zaprezentować kolejne udogodnienia w usłudze Jobile.

1. Podgląd oferty pracy 

Od teraz każda wprowadzona do oferty pracy informacja będzie widoczna na “Podglądzie oferty pracy”. Zmiana ta pozwala na bieżąco śledzić wygląd ogłoszenia, a w razie potrzeby daje możliwość jego szybkiej i bezproblemowej aktualizacji.

2. Edycja zdjęć

Zdjęcia w ogłoszeniu, prezentujące biuro, firmowe wyjazdy czy codzienną pracę zespołów, pozwalają potencjalnym kandydatom lepiej utożsamić się z miejscem pracy. Nie każde zdjęcie jest jednak w pełni dostosowane do umieszczenia w ofercie pracy. Dlatego wprowadziliśmy możliwość szybkiej edycji zdjęć. Od teraz podczas tworzenia ogłoszenia masz możliwość m.in. kadrowania i obracania zdjęć, a także nadania jednego z kilkunastu filtrów, które stały się już niezwykle popularne w wielu serwisach społecznościowych.

 

Nowe rozwiązania pozwalają w prosty, intuicyjny i szybki sposób stworzyć ofertę pracy, która będzie atrakcyjna i czytelna. Wszystko po to, aby zyskać jeszcze więcej wartościowych kandydatów!

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu!

Dodaj komentarz