Zobacz, co zmieniliśmy w Profilach Pracodawców

Profile Pracodawców na GoldenLine dają firmom możliwość zaprezentowania kandydatom swoich mocnych stron. Z początkiem maja rozpoczęliśmy proces przebudowy Profili Pracodawców, aby były jeszcze bardziej atrakcyjne i przystępne. Przeczytaj, co dokładnie ulepszyliśmy.

  1. Zwiększyliśmy widoczność opinii na Profilach Pracodawców (w wersji desktop i mobile). GoldenLine jest najpopularniejszym serwisem, który zawiera merytoryczne i wiarygodne opinie pracowników. Badania pokazują, że kandydaci coraz częściej uzależniają decyzję o zmianie pracy od opinii i informacji na temat pracodawcy, które znajdą w Internecie.
  2. Wprowadziliśmy powiadomienia o “wiarygodności ocen” w sekcji Opinie na Profilach Pracodawców.
  3. Prezentujemy lokalizację pracodawcy – to jedna z podstawowych informacji o firmie, której kandydaci poszukują na Profilach Pracodawców.
  4. Ułatwiamy kontakt z pracownikami działu HR na Profilach Pracodawców. Z badań GoldenLine wynika, że profile pracowników firm są tym elementem, który – zaraz po opiniach o firmie – cieszy się największym zainteresowaniem osób odwiedzających Profile Pracodawców. Dział HR to osoby, które najwięcej wiedzą o firmie i prowadzonych w niej procesach rekrutacjach. Dlatego ułatwiamy kontakt z rekruterem, aby kandydaci poszukujący dokładnych informacji przed zaaplikowaniem na ofertę mogli np. dopytać o jej szczegóły.

Wprowadzone zmiany to nie koniec działań związanych z rozwojem Profili Pracodawców. Wszystkie usprawnienia będą wprowadzane małymi krokami. Kolejne nowości już wkrótce.

Dodaj komentarz