#HRSzczecin 2017

31 maja w szczecińskiej Starej Rzeźni odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, adresowane do przedstawicieli świata biznesu z zachodniopomorskiego: konferencja #HRSzczecin 2017. Tematem przewodnim będzie budowanie marki pracodawcy na silnie konkurencyjnym rynku pracy Pomorza Zachodniego.


Dlaczego staje się to tak ważne?

Sytuacja firm ze Szczecina i regionu jest dość trudna. I nie chodzi tu o problemy finansowe, a o tzw. zasoby ludzkie. Rośnie zapotrzebowanie na pracowników, a wraz z nim pojawia się rywalizacja pomiędzy pracodawcami o dobrych, wykwalifikowanych i utalentowanych członków zespołu. Coraz istotniejsze staje się skuteczne zatrzymanie pracowników w organizacji oraz zbudowanie ich zaangażowania.

Dla kogo jest ta konferencja?

W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani tematyką szeroko pojętego HR-u, a zwłaszcza przedstawiciele dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, doradcy personalni, pracownicy działów HR, kadra managerska i szkoleniowcy.

Kto i o czym będzie mówił?

Podczas konferencji #HRSzczecin 2017 zaproszeni prelegenci przekażą informacje na temat nowych kierunków i inspiracji w budowie zdrowych i skutecznych firm. Swoją wiedzą i doświadczeniem w radzeniu sobie z wyzwaniami współczesnego, silnie konkurencyjnego rynku pracy, podzielą się wybitni specjaliści: Jacek Santorski (uznany autorytet w dziedzinie psychologii biznesu), Robert Zych (specjalizujący się w projektach dla liderów i szefów), Zyta Machnicka (Empoyer Branding Partner), Sebastian Kotow (prezes firmy doradczo-szkoleniowej MindShift), Magdalena Kowalska (dyrektor personalna w IKEA), Grzegorz Turniak (niestrudzony orędownik idei networkingu). O aktualnej sytuacji na rynku pracy opowie też Zastępca Prezydenta Miasta Szczecin – Michał Przepiera.

Dlaczego warto wziąć udział?

Argumentów przemawiających za udziałem w #HRSzczecin 2017 jest wiele. Uczestnicy wydarzenia:
• dowiedzą się, jak zatrzymać pracowników w firmie na dłużej oraz jak zwiększyć ich efektywność
• poznają czynniki, które mają wpływ na zaangażowanie zespołu
• nauczą, jak zarządzać zaufaniem i motywacją pracowników
• docenią wagę budowania sieci kontaktów w kontekście HR-u
• zyskają wskazówki dotyczące skutecznej aktywności z zakresu employer brandingu
• przeanalizują nowe priorytety i kryteria efektywnego biznesu
• porozmawiają o zmianach na rynku pracy Pomorza Zachodniego w ciągu ostatnich kilku lat.

Kto za tym stoi?

Organizatorem konferencji jest LSJ HR Group, szczecińska firma rekrutacyjna z 15-letnim doświadczeniem, która pozyskuje pracowników dla krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw, największych firm z regionu.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie hrszczecin.pl.

Dodaj komentarz