Eksperci z branży IT spotkają się w Bydgoszczy

Po mocnej merytorycznie konferencji The BSS Forum w Lublinie, Fundacja Pro Progressio rozpoczęła cykl regionalnych konferencji o tematyce nowoczesnych usług dla biznesu.

Już 25 kwietnia w Bydgoszczy odbędzie się konferencja The BSS Tour: Polska – centrum usług IT dla Europy, w której udział wezmą zarówno polscy jak i zagraniczni eksperci ze świata IT.

Formuła konferencji jest zbudowana w taki sposób, aby z jednej strony omówić najnowsze trendy i wyzwania, ale także ofertę rynkową branży IT, a z drugiej omówić środowisko pracy współczesnych firm IT, ITO i ICT. Podczas paneli dyskusyjnych poruszane będą kwestie kadrowe, wynagrodzeń, dostępności pracowników i ich kompetencji, ale także i otoczenia biurowego dedykowanego specjalistom ze świata informatyki.

Gościem specjalnym będzie Vladan Petrovic – europejski ekspert amerykańskiego stowarzyszenia IAOP (International Association of Outsourcing Professionals), który będzie mówił o najnowszych trendach związanych z analizą danych, Big Data, AI – Sztuczną Inteligencją oraz przedstawi ich wpływ na wybrane dziedziny biznesu, takie jak np. branża finansowa, ubezpieczeniowa czy ochrony zdrowia.

Konferencja jest kierowana do kadry zarządzającej firm zainteresowanych usługami IT oraz do dostawców usług IT. Jest to doskonałe miejsce do wspólnych rozmów, biznesowego networkingu i poznania środowiska pracy branży informatycznej.

Forum odbywa się w Bydgoszczy – mieście, w którym branża informatyczna od lat dynamicznie się rozwija i stanowi magnes dla wielu profesjonalistów świata teleinformatyki.

Partnerami konferencji są Miasto Bydgoszcz, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego, GoldenLine, Link to Poland, IAOP, Outsourcing Verband. W gronie Patronów Medialnych są OutsourcingPortal, Outsourcing-Journal, Emerging-Europe, Best2Invest oraz Magazyn Outsourcijng&More.

Zapraszamy! Zarejestruj się już dziś. Liczba miejsc jest ograniczona.

Dodaj komentarz