Twoje ogłoszenie rekrutacyjne od teraz na GoldenLine oraz GazetaPraca.pl

W związku z połączeniem GazetaPraca.pl i GoldenLine najpóźniej od 19 kwietnia ogłoszenia będą publikowane na obu serwisach.

Zmiana związana jest z wprowadzeniem nowej oferty, obejmującej wyłącznie jednoczesną publikację ogłoszeń na GazetaPraca.pl i GoldenLine.pl. Dzięki niej otrzymają Państwo dodatkowo i bezpłatnie emisję ogłoszeń na drugim serwisie, w ramach dotychczasowego kontraktu.

Przykładowo:

  • jeśli posiadają Państwo pakiet pięciu ogłoszeń na GoldenLine oraz pakiet dziesięciu ogłoszeń na GazetaPraca.pl, to otrzymają Państwo pakiet piętnastu ogłoszeń, który będzie emitowany na obu serwisach;
  • jeśli posiadają Państwo pakiet pięciu ogłoszeń tylko na GoldenLine lub tylko na GazetaPraca.pl, to otrzymają Państwo pakiet pięciu ogłoszeń, który będzie emitowany jednocześnie na obu serwisach.

Nasza oferta daje dostęp do największego w Polsce zasięgu ogłoszeń rekrutacyjnych oraz możliwość dotarcia zarówno do kandydatów pasywnych, jak i aktywnie poszukujących zatrudnienia. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej zmianie będą Państwo mogli osiągać jeszcze lepsze efekty przeprowadzanych rekrutacji, a ich skuteczność będzie wyższa.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z opiekunami handlowymi.

Dodaj komentarz