Zrekrutuj ekipę GoldenLine i wygraj iPada! WYNIKI KONKURSU

W piątek 25.03. rozstrzygnęliśmy konkurs „Zrekrutuj ekipę GoldenLine i wygraj iPada!”. Wybór był trudny, ponieważ otrzymaliśmy wiele bardzo dobrych prac. Zwycięzcą został Pan Wiktor Tomana. Gratulujemy! :)

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za wzięcie w nim udziału – przesłane wiadomości prezentowały nie tylko wysoki poziom, ale i wyróżniały się kreatywnością – znalazły się w nich rymowanki, gify, ciekawe zdjęcia z biura, kody html oraz wiadomości binarne.

Poniżej zamieszczamy zwycięską wiadomość, którą stworzył Pan Wiktor Tomana, dopasowując wiadomość rekrutacyjną do zainteresowań kandydata, wymieniając poszczególne zadania na podanym stanowisku i zaskakując nas zagadką umieszczoną na końcu wiadomości.

Oto treść wiadomości:

Panie Michale kontaktuję się z Panem, ponieważ poszukuję osoby do zrealizowania krótkoterminowego i bardzo dobrze płatnego zlecenia korespondującego z kompetencjami, które wymienia Pan w swoim profilu.

Nasz klient – firma z branży sportowej – zlecił nam do wykonania ciekawy projekt marketingowy. Jego elementami będą: mechanizmy CMS oraz zintegrowany z WWW oraz oprogramowaniem CRM interaktywny formularz dynamicznie dostosowujący treść adekwatnie do sytuacji i danych wprowadzonych do niego. Sama strona WWW będzie responsywna, a jej funkcjonalność będzie dostosowana m.in. do obsługi za pomocą urządzeń mobilnych.

Idealny kandydat powinien mieć doświadczenie w posługiwaniu się HTML i PHP oraz biegle posługiwać się JavaScript, m.in. sprawnie wykorzystywać jQuery w kontekście zapytań AJAX.

Cały projekt jest innowacyjny, a nasz kontrahent ma wysokie wymagania w zakresie komunikatywności, samodzielności, inwencji oraz zaangażowania osób w nim współuczestniczących, dlatego jeżeli byłby Pan zainteresowany tą pracą to w pierwszym kroku poproszę o odpowiedź na zamieszczone poniższej pytanie, drugim etapem nawiązania współpracy będzie spotkanie trójstronne z udziałem przedstawicielem naszego klienta.

Koordynator, ze strony firmy dla której mamy zrealizować zlecony projekt jest podobnie jak Pan amatorem tenisa ziemnego, więc jako drugi krok do rozpoczęcia współpracy, zaproponuję Panu spotkanie na terenie Klubu Tenisowego MERA – niewykluczone kilka gemów lub regularny mecz :)

Termin i godzinę spotkania uzgodnimy po potwierdzeniu z Pana strony zainteresowania moją propozycją oraz po odpowiedzi na poniższe zadanie:

Studiował Pan na Warszawskiej Politechnice informatykę przez niecałe 4 lata, proszę sobie wyobrazić następującą sytuację:

Stoi Pan na przystanku tramwajowym przy ulicy Nowowiejskiej, twarzą do Parku Trzcińskiego i swojego wydziału plecami do wydziału Geodezji. Widzi Pan przejeżdząjący ulicą Nowowiejską autokar wyglądający tak

mail.google.com
Proszę odpowiedzieć: czy autokar jedzie w stronę al. Niepodległości czy w stronę Placu Politechniki?

Dodaj komentarz