GoldenLine strategicznym partnerem medialnym Dni Kariery

Już 1 marca rozpoczną się Dni Kariery – jedne z największych targów pracy, praktyk i staży w Polsce organizowane przez AIESEC. Pracodawcy będą mieli okazję spotkać się ze studentami i absolwentami w 9 miastach polski. GoldenLine jest strategicznym partnerem medialnym tego wydarzenia. 

W trakcie Dni Kariery osoby będące na początku swojej ścieżki zawodowej będą mogły spotkać się z przedstawicielami niemal 300 firm rozmieszczonych w całej Polsce. Aby wziąć udział w targach, chętni muszą zapisać się na stronie i pobrać bezpłatny bilet. GoldenLine i Dni Kariery udostępniają w tym celu wspólny system logowania. Krok ten bez wątpienia przyczyni się do wzrostu użytkowników serwisu w wieku 18 – 24 lat, studenci są bowiem chętnie zatrudniani przez pracodawców.

Dla studentów i absolwentów targi są możliwością zdobycia informacji na temat pracy i praktyk w interesujących ich organizacjach, bezpośredniego spotkania z pracownikami w mniej formalnej atmosferze i zostawienia swojego CV. Poza odwiedzeniem wystawców i rozmową z potencjalnymi pracodawcami uczestnicy targów będą mogli odwiedzić kilka stref tematycznych, między innymi strefę konsultacji CV, w której eksperci GoldenLine doradzą, jak ulepszyć CV i sprawić, aby nie umknęło oku rekrutera.

Więcej o Dniach Kariery przeczytacie na stronie wydarzenia.

Golden Line i Dni Kariery - konsultacja CV

Dodaj komentarz