Oferty pracy w wersji mobilnej

Na GoldenLine.pl pojawiły się kolejne zmiany – teraz oferty pracy dostępne są również w wersji mobilnej. Dzięki temu użytkownicy mogą nie tylko łatwo i szybko znaleźć ogłoszenia, lecz także odpowiedzieć na nie bezpośrednio np. przez komórkę. 

Według danych PBI/Gemius Megapanel, na koniec 2014 roku internauci generowali miesięcznie około 2,5 mld odsłon przy użyciu urządzeń mobilnych. W pierwszych tygodniach tego roku odsłony za pośrednictwem smartfonów, tabletów, telewizorów i konsol stanowiły 13,6% wszystkich odsłon. Jest ich niemal trzykrotnie więcej niż 2 lata temu.

Obserwując stały wzrost ruchu z urządzeń mobilnych na ofertach pracy, udostępniliśmy widok ogłoszeń oraz całej zakładki „Praca” przystosowany do wyświetlania na tych urządzeniach. Dużym udogodnieniem w wersji mobilnej ogłoszeń jest nowy przycisk „Zapisz na później”, który pozwala na wysłanie oferty na e-mail. Dzięki temu użytkownik będzie mógł zapamiętać ogłoszenie, które go zainteresowało i zaaplikować na nie w dogodnym dla niego czasie i miejscu.

Oferty pracy w GoldenLine

Zakładka „Praca” oraz listingi ogłoszeń również w pełni zostały dostosowane do wersji mobilnej i zawierają te same funkcje co w wersji desktopowej. Użytkownicy poszukujący pracy mogą zatem filtrować oferty po stanowisku/frazie, branży oraz lokalizacji. 

praca, ogłoszenia, oferty pracy, praca

Dodaj komentarz