GoldenLine się zmienia – nowy profil użytkownika

GoldenLine udostępnił kolejną nowość – odmieniony profil użytkownika. Bądź na bieżąco i zobacz, co się zmieniło.

Udostępnienie nowego profilu użytkownika związane jest z zapowiadanym wcześniej usprawnieniem serwisu i jego przeprojektowaniem. Oto podsumowanie najważniejszych zmian.

pobrane

1. Nowość! Zdjęcie w tle czyli cover photo

Możliwość dodania zdjęcia w tle jest dużą zmianą na profilu użytkowników. Przykuwają wzrok odwiedzających, pozwalają na personalizację profilu, budowanie własnego wizerunku i dają szansę na ciekawe zaprezentowanie siebie np. rekruterowi. W cover photo można umieścić zdjęcia związane ze swoimi pasjami, zainteresowaniami, ale także myśli i cytatów w ciekawej formie graficznej,  które inspirują i motywują.

2. Nowy układ profilu użytkownika

W nowym profilu dalej na początku prezentujemy podstawowe wiadomości o użytkowniku, jego umiejętności a także znajomi. Nieco niżej po prawej stronie pojawiła się sekcja „Inni oglądali również”, która zachęca użytkowników do sprawdzania innych profili. Na własnym profilu użytkownicy zobaczą również stopień uzupełnienia profilu oraz informację, jak poprawić swój wynik.

Profil użytkownika GoldenLine

3. Referencje

Do GoldenLine powróciła możliwość poproszenia o referencje, które są ważną częścią profilu i budowania własnego personal brandingu. Wielu użytkownikom brakowało tej opcji. Referencje to pozytywna opinia wystawiona pracownikowi przez pracodawcę lub współpracownika. Napisanie referencji zależy od dobrej woli osoby, która chce je sporządzić. Można jednak zwiększyć prawdopodobieństwo otrzymania rekomendacji poprzez skierowanie prośby o ich zamieszczenie na profilu.

4. Łatwa i intuicyjna edycja profilu

Dużym usprawnieniem jest możliwość bezpośredniej edycji informacji zamieszczonych na profilu w poszczególnych sekcjach np. doświadczenie, edukacja, umiejętności, specjalizacje czy podsumowanie zawodowe bez konieczności przechodzenia na podstrony. Pozwoli to na szybką i bezproblemową aktualizację profilu przez użytkownika.

Profil GoldenLine

Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich nowości na własnym profilu.

Dodaj komentarz