Przegląd mediów – listopad #2

Jak co piątek czeka na Was kolejny przegląd nowinek branżowych, a wśród nich: wdrażanie strategii EB, artykuł o wartości informacji zwrotnej, kampania firmy Capgemini i targi pracy. Zapraszamy!

Drugi rok starasz się wdrożyć strategię EB do swojej firmy?

Zastanawiasz się, jak stworzyć EVP i zaplanować strategię EB? Czy social media nadal są na topie? Gdzie znaleźć najlepszych ambasadorów marki? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w relacji z konferencji Employer Branding Masterclass w Bratysławie – koniecznie zapoznaj się z głównymi wnioskami.

Q4: czas zaplanować 2016

Wiele serwisów rekrutacyjnych oferuje ciekawe rozwiązania i ma w swoich szeregach profesjonalnych doradców . Co jeszcze może pomóc w doborze odpowiednich mediów do realizacji twoich przyszłorocznych celów rekrutacyjnych i budowania wizerunku? Megapanel PBI/Gemius jest badaniem dostarczającym informacji na temat preferencji i zachowań polskich internautów w sieci. Wyniki stanowią narzędzie pracy m.in. wydawców internetowych, domów mediowych i są podstawą do tworzenia analiz na temat rozwoju rynku internetowego w Polsce. Sprawdź dane w kategorii PRACA za wrzesień 2015.

Zacznij dawać! Rzecz o rekrutacji

Dobra energia zawsze wraca, to idea, którą warto przekładać na język zawodowy. Daj się zarazić ideą Pauliny Basty. Dyskutuj – pytaj, proś o komentarz i dawaj kandydatom konstruktywną informację zwrotną jako wartościowy prezent i zmieniaj świat rekrutacji na lepszy. A może już to robisz i masz swoje wnioski? Podziel się komentarzem!

Masterchef czy Hell’s Kitchen w EB?

Czyżby doznania smakowe i skojarzenia kulinarne wyznaczały trendy w jesiennych kampaniach EB? Może też znajdziesz swój smak i dasz się zapamiętać? ;) Zajrzyj do subiektywnego przeglądu newsów employer brandingowych EB MASTERS #7.

Uważaj na reketerów, czyli z serii GoldenLine kontra Linkedln ;)

Przy piątku trochę humoru słodko-gorzkiego. Nie zapominajmy, że zarówno potwierdzenie umiejętności jak i referencje to kapitał, na który pracuje się całe życie, a 39 zł to stanowczo za mało. Może i GoldenLine kiedyś zawita na allegro np. z kreatywnym CV ;) Wszelkie ciekawostki tego typu tylko w #piątekday <3

Na Facebooku Jacka Krajewskiego możecie śledzić dyskusję na temat oferty:)

LI

Polecamy również:

Dodaj komentarz