Przegląd mediów – październik #4

W dzisiejszym przeglądzie mediów przeczytacie o TOP 10 Najpopularniejszych Pracodawców w serwisie GoldenLine, tekście Jacka Krajewskiego na temat memów w rekrutacji i zobaczycie nową odsłonę kampanii EB firmy PZU. Zapraszamy!

TOP 10 Najpopularniejszych Pracodawców 2015 w serwisie GoldenLine

Przy okazji 10-tych urodzin GoldenLine ogłosiliśmy zestawienie najbardziej aktywnych firm w serwisie czyli TOP 10 Najpopularniejszych Pracodawców 2015 GoldenLine. Poznajcie kryteria, którymi się sugerowaliśmy a przede wszystkim laureatów!

Czy memy mogą pomóc w Twojej rekrutacji?

Z pewnością znacie Jacka Krajewskiego. Miło mi poinformować, że zadebiutował ze swoim osobistym blogiem, gdzie poruszać będzie tematy związane z branżą HR, marką osobistą oraz nowymi technologiami. Waszej uwadze polecam ciekawy tekst o memach w rekrutacji. Czy Wy używacie tej formy np. w ogłoszeniach lub postach na Profilu Pracodawcy?

Jaka jest Twoja #najlepszastrona?

Ruszyła kolejna odsłona kampanii employer brandingowej „PZU. Przyciągamy najlepszych”. PZU zachęca w niej kandydatów do pokazywania się z najlepszej strony podczas rozmów rekrutacyjnych. Szczegóły na www.pzu.pl/najlepszastrona.

PwC – Przyszłość

PwC wykorzystało datę 21.10.2015 z filmu “Powrót do przyszłości” do promocji swojego nowego filmu rekrutacyjnego. To bardzo fajny przykład połączenia rekrutacji i real-time marketingu.


Polecamy również:

Dodaj komentarz